RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony
Pawilony ogrodowe altany

Namioty do ogrodu w różnych konfiguracjach, idealne na spotkania rodzinne, grille, pikniki oraz handel obwoźny. Szybko i łatwo możemy rozstawić nasze stanowisko pracy w wyznaczonym miejscu placowym. Posiadamy pawilony ogrodowe ze ściankami, okienkami, moskitierą oraz w pełni otwarte lub zamknięte. Doskonale chronią przed wiatrem, słońcem, deszcz...

Namioty do ogrodu w różnych konfiguracjach, idealne na spotkania rodzinne, grille, pikniki oraz handel obwoźny. Szybko i łatwo możemy rozstawić nasze stanowisko pracy w wyznaczonym miejscu placowym. Posiadamy pawilony ogrodowe ze ściankami, okienkami, moskitierą oraz w pełni otwarte lub zamknięte. Doskonale chronią przed wiatrem, słońcem, deszczem i owadami. Altana ogrodowa na mocnym stelażu będzie wspaniałym miejscem spotkań dla rodziny i przyjaciół. Zdejmowane moskitiery chronią użytkowników przed owadami i komarami, w szczególności wieczorem i nocą. Pawilon ogrodowy sprawdzi się podczas wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych w ogrodzie oraz podczas targów i pokazów jako namiot handlowy. Możesz wybrać pawilon, namiot z różną ilością ścian i okien oraz w różnych rozmiarach. Pawilon ogrodowy 3 x 3 metra to najczęściej wybierany produkt z tego działu.

Więcej

Pawilony ogrodowe altany Jest 27 produktów.

Pokazuje 1 - 27 z 27 elementów
Pokazuje 1 - 27 z 27 elementów