Informacje

Dołącz do nas na Facebooku!

Rozdajemy punkty za kliknięcia! Polub nas na Facebook i odbierz kupon rabatowy. Poleć nas znajomym i odbierz kolejne punkty!

Możesz uzbierać ładną sumkę na kilka sposobów!

1. Zarejestruj się w sklepie i Polub nas na Facebooku
2. Udostępniaj i zapraszaj znajomych
3. Zamieszczaj linki w internecie z kodem przypisanym do Ciebie
4. Zbieraj punkty za zakupy

Zebrane punkty wymieniaj na złotówki, które wydasz na co chcesz w naszym sklepie Xsonic.pl

Dołącz się do zabawy i kupuj taniej!

Pompy piaskowe

Najlepszy sposób filtrowania wody w basenie ogrodowym to piaskowa pompa firmy Bestway lub Intex, która znacznie ułatwi oczyszczanie wody. Model pompy oraz jej wydajność w litrach na godzinę należy dopasować do pojemności basenu. Należy stosować pompy piaskowe tego samego producenta jaki posiadamy basen. Do działania wymaga wkładu, czyli piasku k...

Najlepszy sposób filtrowania wody w basenie ogrodowym to piaskowa pompa firmy Bestway lub Intex, która znacznie ułatwi oczyszczanie wody. Model pompy oraz jej wydajność w litrach na godzinę należy dopasować do pojemności basenu. Należy stosować pompy piaskowe tego samego producenta jaki posiadamy basen. Do działania wymaga wkładu, czyli piasku kwarcowego lub szkła #20 silca, średnica ziarna 0,45 - 0,85mm. Wymiana piasku odbywa się co 2 - 3 lata, w zależności od stanu zabrudzenia piasku. Nie należy doprowadzić do pojawienia się glonów w basenie ponieważ wtedy żadna filtracja wody już może nie pomóc. Wodę i tak trzeba będzie wymienić, a nieckę basenu dokładnie umyć.

Więcej

Pompy piaskowe Jest 27 produktów.

Pokazuje 1 - 27 z 27 elementów
Pokazuje 1 - 27 z 27 elementów