RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony
Pompy piaskowe

Najlepszy sposób filtrowania wody w basenie ogrodowym to piaskowa pompa firmy Bestway lub Intex, która znacznie ułatwi oczyszczanie wody. Model pompy oraz jej wydajność w litrach na godzinę należy dopasować do pojemności basenu. Należy stosować pompy piaskowe tego samego producenta jaki posiadamy basen. Do działania wymaga wkładu, czyli piasku k...

Najlepszy sposób filtrowania wody w basenie ogrodowym to piaskowa pompa firmy Bestway lub Intex, która znacznie ułatwi oczyszczanie wody. Model pompy oraz jej wydajność w litrach na godzinę należy dopasować do pojemności basenu. Należy stosować pompy piaskowe tego samego producenta jaki posiadamy basen. Do działania wymaga wkładu, czyli piasku kwarcowego lub szkła #20 silca, średnica ziarna 0,45 - 0,85mm. Wymiana piasku odbywa się co 2 - 3 lata, w zależności od stanu zabrudzenia piasku. Nie należy doprowadzić do pojawienia się glonów w basenie ponieważ wtedy żadna filtracja wody już może nie pomóc. Wodę i tak trzeba będzie wymienić, a nieckę basenu dokładnie umyć.

Więcej

Pompy piaskowe Jest 28 produktów.

Pokazuje 1 - 28 z 28 elementów
Pokazuje 1 - 28 z 28 elementów