RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony
Modele RC

Zdalnie sterowane helikoptery RC, samochody RC i łodzie RC dla początkujących i doświadczonych fanów modeli RC gwarantują godziny świetnej zabawy. Przy pomocy nadajnika możemy w pełni kontrolować nasz odbiornik, czyli helikopter RC, samochód RC, samolot RC lub łódź RC. Przy pomocy tego typu zabawek możemy podbić przestworza, ląd i wodę. W zależn...

Zdalnie sterowane helikoptery RC, samochody RC i łodzie RC dla początkujących i doświadczonych fanów modeli RC gwarantują godziny świetnej zabawy. Przy pomocy nadajnika możemy w pełni kontrolować nasz odbiornik, czyli helikopter RC, samochód RC, samolot RC lub łódź RC. Przy pomocy tego typu zabawek możemy podbić przestworza, ląd i wodę. W zależności od aparatury, ilości kanałów, nadajnika i wszystkich elementów, w które wyposażone są dane modele zależy funkcjonalność i technologia danego pojazdu. Każdy z modeli RC jest gotowy do jazdy zaraz po wyjęciu z pudełka. Znane na całym świecie terenówki RC firmy TRAXXAS charakteryzują się nowoczesną technologią, elektronicznym kontrolerem prędkości oraz idealnym odwzorowaniem. Zaś helikoptery RC mogą nam umożliwić wyczynowy lot oraz akrobacje w powietrzu. Dział został stworzony z myślą o fanach modeli RC, którzy chcą powiększyć swoją kolekcję oraz polepszyć pilotaż i wyostrzyć zmysł równowagi.

Więcej

Modele RC Jest 35 produktów.

Podkategorie

 • Drony i Quadrocoptery

  Bardzo popularne ostatnimi czasy drony oraz wielo wirnikowe quadrocoptery. Wybierz model helikoptera dla siebie i poczuj się pilotem. Drony są wykorzystywane w FPV czyli montowaniu kamer i nagrywanie materiału z lotu helikoptera. Lot dronem jest bardzo stabilny więc łatwiej jest wykonać zdjęcia z lotu ptaka.

 • Helikoptery RC

  Modele sterowane radiowo bądź na podczerwień to jedna z największych grup wszystkich modeli RC. Helikoptery rc w skali mikro do zabawy w domu i pomieszczeniach zamkniętych oraz inne modele rc w większej skali napędzane silnikiem elektrycznym lub spalinowym. Większość modeli (remote control) wyposażonych jest w dwa przeciwbieżne śmigła oraz poziomy rotor ogonowy. Coraz częściej helikoptery rc typu mikro wyposażone są w żyroskop oraz prosty system stabilizacji lotu, niezwykle pomocny przy stawianiu pierwszych kroków w modelarstwie. Większe modele oczywiście również posiadają tego typu sprzęt uprzyjemniający zabawę. Z reguły latające modele RC wykonane są z lekkich tworzyw sztucznych, choć zdarzają się modele wzmacniane lekkimi stopami metalowymi odpornymi na odkształcenia. Prezentowane poniżej helikoptery rc to wybiórcze modele sprawdzone przez specjalistów z naszego sklepu. Oblataliśmy i testowaliśmy każdy model latający z naszej oferty. Jeżeli będzie miał pytania odnośnie pilotażu naszych modeli - pisz lub dzwoń a my na pewno pomożemy.

 • Łodzie RC

  Można powiedzieć, że jest to całkiem odmienna grupa modeli RC. Królują tu jednostki o większej mocy oraz bardzo często modele custom (repliki znanych okrętów i żaglowców). Łodzie RC tak jak w przypadku śmigłowców i samochodów także tutaj obecny jest podział ze względu na jednostkę napędową, mamy tu silniki elektryczne oraz spalinowe z rozrusznikiem elektrycznym. Wśród łodzi rc możemy również wyszczególnić modele w skali mikro oraz te większe. Wśród gotowych modeli najczęściej spotykamy futurystyczne konstrukcje wzorowane na najszybszych oryginałach.

 • Samochody RC

  Tego typu modele napędzane są silnikiem spalinowym. W zależności od wielkości modelu i jego przeznaczenia (teren, równa nawierzchnia) stosowane są różne jednostki napędowe, o różnej pojemności i mocy. Modele o różnym stopniu zaawansowania posiadają przeróżne gadżety umilające zabawę, poprawiające osiągi wyczynowe, ułatwiające kontrolę nad pojazdem itp. Znajdziesz tu pojazdy wodoszczelne przeznaczone do naprawdę extremalnej zabawy w terenie, wyposażone w dokładne kontrolery prędkości, posiadające niezależne zawieszenie dla każdego koła, napęd na dwa lub cztery koła, a nawet automatyczne skrzynie biegów.

 • Akcesoria startowe

  Znajdziesz tutaj mierniki do sprawdzenia napięcia w akumulatorach przeznaczonych do modeli RC oraz wyważarki do łopat śmigłowców. Elektroniczny alarm niskiego napięcia się bardzo przydaje jeszcze przed lotem.

na stronę
Pokazuje 1 - 32 z 35 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 35 elementów