Modele RC

Zdalnie sterowane helikoptery RC, samochody RC i łodzie RC dla początkujących i doświadczonych fanów modeli RC gwarantują godziny świetnej zabawy. Przy pomocy nadajnika możemy w pełni kontrolować nasz odbiornik, czyli helikopter RC, samochód RC, samolot RC lub łódź RC. Przy pomocy tego typu zabawek możemy podbić przestworza, ląd i wodę. W zależn...

Zdalnie sterowane helikoptery RC, samochody RC i łodzie RC dla początkujących i doświadczonych fanów modeli RC gwarantują godziny świetnej zabawy. Przy pomocy nadajnika możemy w pełni kontrolować nasz odbiornik, czyli helikopter RC, samochód RC, samolot RC lub łódź RC. Przy pomocy tego typu zabawek możemy podbić przestworza, ląd i wodę. W zależności od aparatury, ilości kanałów, nadajnika i wszystkich elementów, w które wyposażone są dane modele zależy funkcjonalność i technologia danego pojazdu. Każdy z modeli RC jest gotowy do jazdy zaraz po wyjęciu z pudełka. Znane na całym świecie terenówki RC firmy TRAXXAS charakteryzują się nowoczesną technologią, elektronicznym kontrolerem prędkości oraz idealnym odwzorowaniem. Zaś helikoptery RC mogą nam umożliwić wyczynowy lot oraz akrobacje w powietrzu. Dział został stworzony z myślą o fanach modeli RC, którzy chcą powiększyć swoją kolekcję oraz polepszyć pilotaż i wyostrzyć zmysł równowagi.

Więcej

Modele RC Jest 2 produktów.

Podkategorie

 • Drony i Quadrocoptery

  Bardzo popularne ostatnimi czasy drony oraz wielo wirnikowe quadrocoptery. Wybierz model helikoptera dla siebie i poczuj się pilotem. Drony są wykorzystywane w FPV czyli montowaniu kamer i nagrywanie materiału z lotu helikoptera. Lot dronem jest bardzo stabilny więc łatwiej jest wykonać zdjęcia z lotu ptaka.

 • Helikoptery RC

  Modele sterowane radiowo bądź na podczerwień to jedna z największych grup wszystkich modeli RC. Helikoptery rc w skali mikro do zabawy w domu i pomieszczeniach zamkniętych oraz inne modele rc w większej skali napędzane silnikiem elektrycznym lub spalinowym. Większość modeli (remote control) wyposażonych jest w dwa przeciwbieżne śmigła oraz poziomy rotor ogonowy. Coraz częściej helikoptery rc typu mikro wyposażone są w żyroskop oraz prosty system stabilizacji lotu, niezwykle pomocny przy stawianiu pierwszych kroków w modelarstwie. Większe modele oczywiście również posiadają tego typu sprzęt uprzyjemniający zabawę. Z reguły latające modele RC wykonane są z lekkich tworzyw sztucznych, choć zdarzają się modele wzmacniane lekkimi stopami metalowymi odpornymi na odkształcenia. Prezentowane poniżej helikoptery rc to wybiórcze modele sprawdzone przez specjalistów z naszego sklepu. Oblataliśmy i testowaliśmy każdy model latający z naszej oferty. Jeżeli będzie miał pytania odnośnie pilotażu naszych modeli - pisz lub dzwoń a my na pewno pomożemy.

 • Łodzie RC

  Można powiedzieć, że jest to całkiem odmienna grupa modeli RC. Królują tu jednostki o większej mocy oraz bardzo często modele custom (repliki znanych okrętów i żaglowców). Łodzie RC tak jak w przypadku śmigłowców i samochodów także tutaj obecny jest podział ze względu na jednostkę napędową, mamy tu silniki elektryczne oraz spalinowe z rozrusznikiem elektrycznym. Wśród łodzi rc możemy również wyszczególnić modele w skali mikro oraz te większe. Wśród gotowych modeli najczęściej spotykamy futurystyczne konstrukcje wzorowane na najszybszych oryginałach.

 • Samochody RC

  Tego typu modele napędzane są silnikiem spalinowym. W zależności od wielkości modelu i jego przeznaczenia (teren, równa nawierzchnia) stosowane są różne jednostki napędowe, o różnej pojemności i mocy. Modele o różnym stopniu zaawansowania posiadają przeróżne gadżety umilające zabawę, poprawiające osiągi wyczynowe, ułatwiające kontrolę nad pojazdem itp. Znajdziesz tu pojazdy wodoszczelne przeznaczone do naprawdę extremalnej zabawy w terenie, wyposażone w dokładne kontrolery prędkości, posiadające niezależne zawieszenie dla każdego koła, napęd na dwa lub cztery koła, a nawet automatyczne skrzynie biegów.

 • Akcesoria startowe

  Znajdziesz tutaj mierniki do sprawdzenia napięcia w akumulatorach przeznaczonych do modeli RC oraz wyważarki do łopat śmigłowców. Elektroniczny alarm niskiego napięcia się bardzo przydaje jeszcze przed lotem.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów