RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Kategorie

Katalog

Włączone filtry:
Rodzaj basenu
Kształt basenu
Pompa filtrująca
Mata w zestawie
Pokrywa na basen
Chemia w zestawie
Dozownik do chemii w zestawie
Drabinka w zestawie
Pompowane dno
Zestaw czyszczący
Baseny rozporowe

Są to baseny ogrodowe firmy Intex i Bestway, które w swojej konstrukcji nie posiadają stelaża. Basen rozporowy jak sama nazwa wskazuje kształtuje się sam podczas wypełniania go wodą. Należy pamiętać, aby dno basenu nie było pomarszczone, gdyż wtedy nasz basen uzyska optymalne rozmiary. Możemy regulować głębokość basenu nalewając odpowiednią iloś...

Są to baseny ogrodowe firmy Intex i Bestway, które w swojej konstrukcji nie posiadają stelaża. Basen rozporowy jak sama nazwa wskazuje kształtuje się sam podczas wypełniania go wodą. Należy pamiętać, aby dno basenu nie było pomarszczone, gdyż wtedy nasz basen uzyska optymalne rozmiary. Możemy regulować głębokość basenu nalewając odpowiednią ilość wody. Naszym zdaniem basen rozporow jest wygodniejszy w użytkowaniu gdyż posiada dmuchany kołnierz, który pełni rolę wygodnego oparcia dla rąk i pleców. No i nie ma metalowych elementów, o które można się uderzyć. Musimy pamiętać, aby basen rozstawić na wypoziomowanym podłożu. Wtedy kształt basenu pod naporem wody się jednostronnie nie wypaczy. Trójwarstwowe PVC oraz dmuchany kołnierz każdego z basenów tworzą trwałą konstrukcję, dzięki której baseny będą służyły nam przez wiele sezonów. Zabawa w wodzie zapewnia dzieciom dużo śmiechu i radości. Ponadto nasze maluchy spędzą czas na świeżym powietrzu.

Więcej

Baseny rozporowe  Jest 44 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 32 z 44 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 44 elementów