Videodomofony

Nowoczesny domofon z kamerą i odbiornikiem LCD. Wideodomofon przekazuje obraz z kamery w dzień i w nocy, dzięki wbudowanej w kamerę podczerwieni. Videodomofon może zostać rozbudowany o kolejne kamery i odbiorniki dlatego może być wykorzystywany jako pełnoprawny zestaw domofonowy dla budynków wielorodzinnych, np: w bloku mieszkalnym. Do jednej ka...

Nowoczesny domofon z kamerą i odbiornikiem LCD. Wideodomofon przekazuje obraz z kamery w dzień i w nocy, dzięki wbudowanej w kamerę podczerwieni. Videodomofon może zostać rozbudowany o kolejne kamery i odbiorniki dlatego może być wykorzystywany jako pełnoprawny zestaw domofonowy dla budynków wielorodzinnych, np: w bloku mieszkalnym. Do jednej kamery można podłączyć kilkanaście odbiorników. Otwierasz drzwi komu chcesz, nie boisz się zostawić dzieci samych w domu gdyż widzą kto chce ich odwiedzić, nie musisz odbierać połączenia - podejrzeć osobę która do nas dzwoni można zawsze i bez jej wiedzy, jeśli masz obawy wideodomofon zrobi zdjęcie i zapisze je na później w pamięci! To tylko kilka zalet tego urządzenia!

Więcej

Videodomofony Jest 11 produktów.

Podkategorie

 • Akcesoria

  Akcesoria pomagają w korzystaniu z videodomofonów. Zaliczamy do nich elektro zaczep magnetyczny, który jest przystosowany do zdalnego otwierania drzwi oraz furtek. Switcher do monitora pozwala na przełączanie się między kamerami z interfejsu odbiornika oraz otwierania pojedynczych rygli. Zasilacz transformatorowy oraz impulsowy do videodomofonów. Akcesoria ułatwiają co dzienne życie.

 • Zestawy jednorodzinne

  Wideodomofon - zestaw jednorodzinny jest przeznaczony dla osób mieszkających w domku jednorodzinnym. Zestawy są zaopatrzone w odbiornik LCD, kamerę oraz inne elementy, które są niezbędne do działania. Wideodomofon gwarantuje bezpieczeństwo.

 • Wideodomofony...

  Videodomofony wyposażone w dwa odbiorniki LCD, kamerę oraz inne elementy niezbędne do montażu urządzenia należą do zestawów wielorodzinnych, które zapewnią bezpieczeństwo, gdyż zawsze będziemy pewni komu otwieramy bramkę. Odbiorniki są kompaktowe, ponieważ nie posiadają one słuchawki. Tego typu videodomofony są ciekawą alternatywą dla osób mieszkających w domkach wielorodzinnych.

 • Zestawy deweloperskie

  Wideodomofony deweloperskie są to rozbudowane systemy domofonów wideo wyposażonych w panele LCD z wbudowanymi kolorowymi ekranami oraz kasetami zewnętrznymi wyposażonymi w kamery do podglądu osoby znajdującej się przed głównym wejściem. System wideodomofonów deweloperski mogą składać się z kilku kaset wejściowych i do 999 paneli LCD montowanych w mieszkaniach. Największą zaletą tego typu systemów jest bezpieczeństwo, otwarcie drzwi może nastąpić za pośrednictwem panelu LCD, po wpisaniu odpowiedniego kodu za pomocą klawiatury znajdującej się na kasecie lub przy pomocy karty IC przykładanej do czytnika wbudowanego w kasetę.

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów