RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony
Namioty

W tym dziale znajdą Państwo namioty do spania oraz plażowe takich firm jak Bo-Camp, Intex oraz Bestway. Namiot awaryjny mieści się w kieszeni spodni i przeznaczony jest dla dwóch osób. Sprawdzi się podczas pieszych wędrówek i wycieczek w teren. Namioty plażowe dają ochronę przed palącym słońcem, wiatrem i złodziejami. Dzięki nim zawartość plecak...

W tym dziale znajdą Państwo namioty do spania oraz plażowe takich firm jak Bo-Camp, Intex oraz Bestway. Namiot awaryjny mieści się w kieszeni spodni i przeznaczony jest dla dwóch osób. Sprawdzi się podczas pieszych wędrówek i wycieczek w teren. Namioty plażowe dają ochronę przed palącym słońcem, wiatrem i złodziejami. Dzięki nim zawartość plecaka lub torebki jest bezpieczna. Namiot jest nie duży lecz pozwala zachować bezpieczeństwo. Ciekawostką jest przenośna przebieralnia model #68002, to doskonały pomysł na kemping i na plażę. Możesz na stojaka zamknąć się w środku i dokonać czynności wymagające intymności. Jeśli nie masz chęci rozstawiać namiotu wybierz ten samo rozkładający się od firmy Bestway #68045.

Więcej

Namioty Jest 25 produktów.

Pokazuje 1 - 25 z 25 elementów
Pokazuje 1 - 25 z 25 elementów