Informacje

Dołącz do nas na Facebooku!

Rozdajemy punkty za kliknięcia! Polub nas na Facebook i odbierz kupon rabatowy. Poleć nas znajomym i odbierz kolejne punkty!

Możesz uzbierać ładną sumkę na kilka sposobów!

1. Zarejestruj się w sklepie i Polub nas na Facebooku
2. Udostępniaj i zapraszaj znajomych
3. Zamieszczaj linki w internecie z kodem przypisanym do Ciebie
4. Zbieraj punkty za zakupy

Zebrane punkty wymieniaj na złotówki, które wydasz na co chcesz w naszym sklepie Xsonic.pl

Dołącz się do zabawy i kupuj taniej!

Namioty

W tym dziale znajdą Państwo namioty do spania oraz plażowe takich firm jak Bo-Camp, Intex oraz Bestway. Namiot awaryjny mieści się w kieszeni spodni i przeznaczony jest dla dwóch osób. Sprawdzi się podczas pieszych wędrówek i wycieczek w teren. Namioty plażowe dają ochronę przed palącym słońcem, wiatrem i złodziejami. Dzięki nim zawartość plecak...

W tym dziale znajdą Państwo namioty do spania oraz plażowe takich firm jak Bo-Camp, Intex oraz Bestway. Namiot awaryjny mieści się w kieszeni spodni i przeznaczony jest dla dwóch osób. Sprawdzi się podczas pieszych wędrówek i wycieczek w teren. Namioty plażowe dają ochronę przed palącym słońcem, wiatrem i złodziejami. Dzięki nim zawartość plecaka lub torebki jest bezpieczna. Namiot jest nie duży lecz pozwala zachować bezpieczeństwo. Ciekawostką jest przenośna przebieralnia model #68002, to doskonały pomysł na kemping i na plażę. Możesz na stojaka zamknąć się w środku i dokonać czynności wymagające intymności. Jeśli nie masz chęci rozstawiać namiotu wybierz ten samo rozkładający się od firmy Bestway #68045.

Więcej

Namioty Jest 17 produktów.

Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów