RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony
Czujniki parkowania

Oferujemy czujniki parkowania montowane na przód oraz na tył pojazdu. Posiadamy również czujniki, które można polakierować pod kolor zderzaka w naszym aucie. Czujniki parkowania, bardzo przydatny gadżet znacznie ułatwiający parkowanie samochodu na zatłoczonych parkingach. Zasadę działania czujników parkowania można porównać do echolokacji, w mom...

Oferujemy czujniki parkowania montowane na przód oraz na tył pojazdu. Posiadamy również czujniki, które można polakierować pod kolor zderzaka w naszym aucie. Czujniki parkowania, bardzo przydatny gadżet znacznie ułatwiający parkowanie samochodu na zatłoczonych parkingach. Zasadę działania czujników parkowania można porównać do echolokacji, w momencie gdy system jest aktywny czujniki wysyłają sygnał ultradźwiękowy o odbierają falę odbitą. Na podstawie czasu pomiędzy nadaniem a odebraniem sygnału centrala systemu oblicza odległość od przeszkody. W zależności od instalacji system można uruchomić ręcznie lub podłączyć do światła wstecznego, wtedy system załączy się automatycznie po wrzuceniu biegu wstecznego. Czujniki parkowania występują w kilku wersjach: z sygnalizatorem dźwiękowym (buzzer'em), z ekranem LED lub LCD wskazującym kierunek zbliżającej się przeszkody lub z kamerą cofania i ekranem LCD wyświetlającym obraz z kamery.

Więcej

Czujniki parkowania Jest 20 produktów.

Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów