Informacje

Dołącz do nas na Facebooku!

Rozdajemy punkty za kliknięcia! Polub nas na Facebook i odbierz kupon rabatowy. Poleć nas znajomym i odbierz kolejne punkty!

Możesz uzbierać ładną sumkę na kilka sposobów!

1. Zarejestruj się w sklepie i Polub nas na Facebooku
2. Udostępniaj i zapraszaj znajomych
3. Zamieszczaj linki w internecie z kodem przypisanym do Ciebie
4. Zbieraj punkty za zakupy

Zebrane punkty wymieniaj na złotówki, które wydasz na co chcesz w naszym sklepie Xsonic.pl

Dołącz się do zabawy i kupuj taniej!

Czujniki parkowania

Oferujemy czujniki parkowania montowane na przód oraz na tył pojazdu. Posiadamy również czujniki, które można polakierować pod kolor zderzaka w naszym aucie. Czujniki parkowania, bardzo przydatny gadżet znacznie ułatwiający parkowanie samochodu na zatłoczonych parkingach. Zasadę działania czujników parkowania można porównać do echolokacji, w mom...

Oferujemy czujniki parkowania montowane na przód oraz na tył pojazdu. Posiadamy również czujniki, które można polakierować pod kolor zderzaka w naszym aucie. Czujniki parkowania, bardzo przydatny gadżet znacznie ułatwiający parkowanie samochodu na zatłoczonych parkingach. Zasadę działania czujników parkowania można porównać do echolokacji, w momencie gdy system jest aktywny czujniki wysyłają sygnał ultradźwiękowy o odbierają falę odbitą. Na podstawie czasu pomiędzy nadaniem a odebraniem sygnału centrala systemu oblicza odległość od przeszkody. W zależności od instalacji system można uruchomić ręcznie lub podłączyć do światła wstecznego, wtedy system załączy się automatycznie po wrzuceniu biegu wstecznego. Czujniki parkowania występują w kilku wersjach: z sygnalizatorem dźwiękowym (buzzer'em), z ekranem LED lub LCD wskazującym kierunek zbliżającej się przeszkody lub z kamerą cofania i ekranem LCD wyświetlającym obraz z kamery.

Więcej

Czujniki parkowania Jest 43 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 32 z 43 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 43 elementów