RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Kategorie

Uchwyty i organizery

Różne rodzaju uchwyty do mocowania sprzętu na szybie umożliwi nam wygodne korzystanie z GPS, GSM lub Smarfona podczas jazdy samochodem. Tego typu uchwyty przydają się szczególnie w przypadku, gdy mamy w telefonie nawigację samochodową. Uchwyty mocowane są na szybie za pomocą przyssawki oraz w różnych częściach kokpitu auta. Posiadamy uchwyty uni...

Różne rodzaju uchwyty do mocowania sprzętu na szybie umożliwi nam wygodne korzystanie z GPS, GSM lub Smarfona podczas jazdy samochodem. Tego typu uchwyty przydają się szczególnie w przypadku, gdy mamy w telefonie nawigację samochodową. Uchwyty mocowane są na szybie za pomocą przyssawki oraz w różnych częściach kokpitu auta. Posiadamy uchwyty uniwersalne do montażu wewnątrz kokpitu auta. Bardzo przydatnym okazuje się być regulowany uchwyt na kubek, który możesz zamontować na kratce wentylacji samochodowej. Organizery na siedzenie oraz te do bagażnika przydają się podczas porządkowania i organizowania miejsca w samochodzie. Są bardzo przydatne podczas rodzinnego podróżowania i wycieczek autem.

Więcej

Uchwyty i organizery Jest 16 produktów.

Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów