Nagłośnienie publiczne PA

W dziale nagłośnienie publiczne znajdziesz wysokiej klasy sprzęt nagłośnieniowy PA. To urządzenia oparte na technologii radiowęzłowej , które nadadzą się do nagłośnienia dużych pomieszczeń, a także imprez plenerowych. To sprzęt przystosowany do trudnych warunków, a do tego bardzo solidnie wykonany. Megafon z rączką o dużej mocy przyda się na każ...

W dziale nagłośnienie publiczne znajdziesz wysokiej klasy sprzęt nagłośnieniowy PA. To urządzenia oparte na technologii radiowęzłowej , które nadadzą się do nagłośnienia dużych pomieszczeń, a także imprez plenerowych. To sprzęt przystosowany do trudnych warunków, a do tego bardzo solidnie wykonany. Megafon z rączką o dużej mocy przyda się na każdej budowie czy imprezie plenerowej. Głośny megafon z odtwarzaczem mp3 oraz syreną będzie niezastąpionym nagłośnieniem podczas trwania demonstracji oraz strajków ulicznych. Bateryjne zasilanie ułatwia korzystanie z produktu na wolnej przestrzeni publicznej.

Więcej

Nagłośnienie publiczne PA Jest 113 produktów.

Podkategorie

 • Głośniki do instalacji...

  Głośniki zapewniają dobrą reprodukcję dźwięku i są idealne do użycia w systemie w tle. Na wzmacniaczu 100V można zainstalować wiele zestawów do odtwarzania muzyki na tarasie, w przedpokoju, korytarzu, przy basenie itp. Oprócz tego, że zestaw głośników 100V może być używany na zewnątrz, można oczywiście używać go w pomieszczeniach. Zestaw kolumn instalacyjnych 100V sprawdzi się w restauracjach, kościołach i hotelach. Głośnik 100V można zamontować na ścianie lub suficie, ale można go również pozostawić wiszący. To idealne rozwiązanie, zwłaszcza gdy musisz zastosować obie opcje, bo przestrzeń nie pozwala na inne rozwiązanie. Wszędzie trzymasz ten sam głośnik i nadal masz możliwość zainstalowania głośników w żądany sposób.

 • Głośniki do instalacji...

  Dzięki głośnikom Power Dynamics możesz cieszyć się muzyką zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Szukasz głośników do montażu w systemie na tradycyjnym wzmacniaczu 8 Ohm do montażu przed wejściem do kawiarni? Tego typu zestawy kolumn instalacyjnych posiadają certyfikat IPX5, dzięki czemu można je na stałe zamontować również na zewnątrz. W naszej ofercie znajdziesz głośniki do zabudowy oraz instalacyjne ścienne, które mogą być używane w systemie 100V, ale także w systemie tradycyjnym, dzięki czemu można je używać we wszystkich kierunkach. Głośniki wodoodporne idealnie nadają się do użytku na łodziach, w ogródkach restauracyjnych lub do zastosowania w systemach nagłośnieniowych takich jak baseny, łazienki itp.

 • Głośniki tubowe

  Głośniki tubowe, które dzięki stożkowej konstrukcji gwarantują niezwykle szeroką dyspersję. Zaprojektowane, aby zapewnić wysokiej jakości, pełnozakresową projekcję dźwięku w różnych zastosowaniach wewnętrznych i zewnętrznych. Stopień ochrony sprawia, że są bezpieczne w użytkowaniu w każdych warunkach atmosferycznych. Do zastosowania np.: szkoły, galerie handlowe, hale fabryczne, markety budowlane, hale sportowe, stadiony i inne duże otwarte przestrzenie.

 • Megafony

  Megafon może być używany do wielu zastosowań. Obejmuje to pokazy, prezentacje, eventy, demonstracje, wydarzenia sportowe, animacje itp. Najtańsze modele megafonów PA musimy trzymać w ręku, droższe megafony wyposażone są w odłączany mikrofon, dzięki czemu megafon nie musi być za każdym razem trzymany przed ustami. Dzięki dołączonemu regulowanemu paskowi na ramię megafon można z łatwością nosić jako torbę na ramię. Megafony oprócz mocą dźwięku różnią się dodatkowymi funkcjami jak np. nagrywaniem dźwięku na nośnik pamięci, funkcją syreny, a także rodzajem zasilania.

 • Wzmacniacze instalacyjne

  To ścienne systemy muzyczne z wbudowanym wzmacniaczem i odtwarzaczem muzyki. Mogą dzielić dźwięk na różne głośniki strefowe. Wzmacniacze instalacyjne dzielimy na te przeznaczone pod głośniki bardziej popularne czyli 8 Ohm oraz na głośniki 100V. Przy instalacji 100V do wzmacniacza można podłączyć wiele głośników, dzięki czemu długie kable głośnikowe nie powodują straty mocy. Wszystko to w przeciwieństwie do konwencjonalnego systemu, w którym do wzmacniacza można podłączyć maksymalnie 4 głośniki, a kabel głośnikowy powoduje utratę mocy.

na stronę
Pokazuje 1 - 32 z 113 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 113 elementów