RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Nagłośnienie publiczne PA

Katalog

Włączone filtry:
Bluetooth
Czytnik kart pamięci
USB wbudowane
Wyświetlacz LCD
Wejście Aux
Wbudowany akumulator
Tuner radiowy
Uchwyty do trzymania
Zasilanie
Pilot w zestawie
Nagłośnienie publiczne PA

W dziale nagłośnienie publiczne znajdziesz wysokiej klasy sprzęt nagłośnieniowy PA. To urządzenia oparte na technologii radiowęzłowej , które nadadzą się do nagłośnienia dużych pomieszczeń, a także imprez plenerowych. To sprzęt przystosowany do trudnych warunków, a do tego bardzo solidnie wykonany. Megafon z rączką o dużej mocy przyda się na każ...

W dziale nagłośnienie publiczne znajdziesz wysokiej klasy sprzęt nagłośnieniowy PA. To urządzenia oparte na technologii radiowęzłowej , które nadadzą się do nagłośnienia dużych pomieszczeń, a także imprez plenerowych. To sprzęt przystosowany do trudnych warunków, a do tego bardzo solidnie wykonany. Megafon z rączką o dużej mocy przyda się na każdej budowie czy imprezie plenerowej. Głośny megafon z odtwarzaczem mp3 oraz syreną będzie niezastąpionym nagłośnieniem podczas trwania demonstracji oraz strajków ulicznych. Bateryjne zasilanie ułatwia korzystanie z produktu na wolnej przestrzeni publicznej.

Więcej

Nagłośnienie publiczne PA Jest 60 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 32 z 60 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 60 elementów