RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony
Deski SUP

Deski SUP czyli Stand Up Paddle Board do pływania z jednym wiosłem na stojąco. Jest to w ostatnim czasie coraz bardziej popularny sport, który uprawiają wszyscy miłośnicy lata i sportów wodnych. Deska SUP dzięki pompowanej konstrukcji daje możliwość złożenia i podróżowania z nią samochodem osobowy. Bez powietrza i spakowana w oryginalną torbę je...

Deski SUP czyli Stand Up Paddle Board do pływania z jednym wiosłem na stojąco. Jest to w ostatnim czasie coraz bardziej popularny sport, który uprawiają wszyscy miłośnicy lata i sportów wodnych. Deska SUP dzięki pompowanej konstrukcji daje możliwość złożenia i podróżowania z nią samochodem osobowy. Bez powietrza i spakowana w oryginalną torbę jest łatwa w transportowaniu. Kupując deskę SUP otrzymasz również odpowiednią pompkę, smycz przypinaną do kostki. Możesz wybrać deskę, która dodatkowo w komplecie posiada zdejmowane siedzisko. Sprawdź modele desek Stand Up Paddle Board firmy Bestway i wybierz model dla siebie.

Więcej

Deski SUP Jest 9 produktów.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów