Informacje

Dołącz do nas na Facebooku!

Rozdajemy punkty za kliknięcia! Polub nas na Facebook i odbierz kupon rabatowy. Poleć nas znajomym i odbierz kolejne punkty!

Możesz uzbierać ładną sumkę na kilka sposobów!

1. Zarejestruj się w sklepie i Polub nas na Facebooku
2. Udostępniaj i zapraszaj znajomych
3. Zamieszczaj linki w internecie z kodem przypisanym do Ciebie
4. Zbieraj punkty za zakupy

Zebrane punkty wymieniaj na złotówki, które wydasz na co chcesz w naszym sklepie Xsonic.pl

Dołącz się do zabawy i kupuj taniej!

Biurka do pracy

Są to przede wszystkim biurka szkolne, przeznaczone do odrabiania lekcji lub do pracy. Posiadamy kilka modeli biurek do pokoju z miejscem na komputer, książki i dokumenty. Nasze biurka dostępne są w kilku kolorach, które możesz ze sobą łączyć. Biurka szkolne produkowane są na terenie naszego kraju z najlepszych materiałów i grubej płyty Kronopol...

Są to przede wszystkim biurka szkolne, przeznaczone do odrabiania lekcji lub do pracy. Posiadamy kilka modeli biurek do pokoju z miejscem na komputer, książki i dokumenty. Nasze biurka dostępne są w kilku kolorach, które możesz ze sobą łączyć. Biurka szkolne produkowane są na terenie naszego kraju z najlepszych materiałów i grubej płyty Kronopol 18mm. Towar jest odpowiednio zabezpieczony i przygotowany do wysyłki. Zabezpieczeniem jest 5-warstwowy karton, styropian i narożniki z tektury litej. Wszystkie biurka są wykonywane w kolorach matowych takich jak biały, czarny, olcha, śliwa, dąb sonoma oraz popularny wenge. Jeśli interesuje Cię niespotykane biurko pasujące do nowoczesnej aranżacji Twojej pracowni, możesz wybrać inny kolor korpusu oraz frontów. Co oznacza, że szuflady i drzwi szafki mogą być jednego koloru, a blat i boki drugiego.

Więcej

Biurka do pracy Jest 5 produktów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów