RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Kategorie

Sprzęt audio przenośny

To przede wszystkim przenośne mobile odtwarzacze muzyki źródła dźwięku. Oferujemy różnego rodzaje przenośne odtwarzacze płyt CD takie jak boomboxy oraz przenośne głośniki odtwarzające utwory z pamięci flash czyli USB i kart pamięci.

Sprzęt audio przenośny Jest 114 produktów.

Podkategorie

 • Boomboxy

  Kompaktowe odtwarzacze płyt CD z muzyką, coraz częściej w formacie MP3. Boombox to idealna propozycja na letnie wyjazdy pod namiot, na camping lub do domku letniskowego. Z reguły tego typu odtwarzacze zasilane są z gniazda sieciowego oraz posiadają miejsce na baterie, co pozwala zamienić je, z stacjonarnych na w pełni mobilne urządzenia, pozwalające cieszć się ulubioną muzyką wszędzie gdzie jesteśmy; na plaży, na biwaku, a nawet podczas wycieczki rowerowej lub pieszej wędrówki z plecakiem. Ostatnio bardzo popularne są boomboxy z odtwarzaczem płyt DVD, czytnikiem kart pamięci lub portem USB, pozwalającymi na jednorazowe odtworzenie o wiele większej ilości utworów niż w przypadku stadardowych krążków Audio-CD.

 • Głośniki przenośne

  Uniwersalne głośniki do odtwarzaczy lub laptopów bardzo poręczne i eleganckie, a zarazem donośne. Obsługują wszelkie urządzenia wyposażone w wyjście dźwiękowe, może to być zwyczajny jack lub chinch. Do głośników dołączony jest standardowy kabel jack dzięki któremu można podłączyć jakikolwiek odtwarzacz z takim gniazdem. Szczególnie polecamy przenośne głośniki młodym ludziom lubiącym bawić się przy swoich ulubionych utworach wszędzie gdzie się wybiorą. Bezproblemowe sparowanie, możliwość podłączenia do zestawu samochodowego, telefonu i innych urządzeń wykorzystujących tę technologię. Dzięki bezprzewodowym głośnikom możemy zawsze łatwo i sprawnie odtworzyć ulubione utwory i prowadzić rozmowy telefoniczne. Bezprzewodowe głośniki Bluetooth często wykorzystywane są w domu oraz na łonie natury do odtwarzania muzyki ze smartphonów.

 • Kamery i podsłuchy

  Ukryta kamera to motyw, który jest wykorzystywany nie tylko w serialach detektywistycznych, ale również w wielu filmach i życiu codziennym. Wiele programów typu reality show zrobiło karierę na ukrytych kamerach, jak na przykład program "Usterka", czy "Mamy Cię". Kamery szpiegowskie umożliwią nam nagranie lub zrobienie zdjęć sytuacjom, które chcemy uwiecznić. W związku z różnymi aferami w ośrodkach publicznych, czy w pracy kamery szpiegowskie i podsłuchy zyskały na popularności. Zaprezentowane kamery charakteryzują się niewielkim obiektywem oraz nietuzinkowym kształtem. Kamera w zapalniczce, długopisie lub w breloku - to wszystko daje nam nieskończoną ilość możliwości. Miniaturowe rejestratory dźwięku są niezwykle dyskretne, dlatego możemy umieścić je praktycznie wszędzie: w kieszeni, w figurce oraz w każdym innym miejscu, do którego swobodnie będzie dopływał dźwięk. Rejestratory, które oferujemy zasilane są z wewnętrznego akumulatora pozwalającego na ciągłą rejestrację przez około 2 godziny.

 • Słuchawki i mikrofony

  Słuchawki bezprzewodowe IR działają na podobnej zasadzie jak słuchawki Bluetooth, z tą różnicą, że w słuchawkach IR wykorzystywana jest podwójna wiązka promieniowania podczerwieni. Każda z wiązek promieniowania charakteryzuje się inną częstotliwością, co jest niezbędne podczas przesyłania dźwięku w systemie stereo. Słuchawki bezprzewodowe IR z reguły zasilane są dwiema bateriami typu AA lub AAA. Słuchawki z wbudowanym odtwarzacze MP3 pozwalają słuchać muzyki podczas biegania i nie potrzebują żadnych źródeł dźwięku. Załadowana utworami karta pamięci trafia prosto do słuchawek skąd odtwarzamy piosenki.

na stronę
Pokazuje 1 - 32 z 114 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 114 elementów