RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Katalog

Włączone filtry:
  Uchwyty do trzymania
  Do gniazda zapalniczki
  Elektryczne 12V/230V

  Pompowanie materacy, czy basenów zwykłą pompką jest niezwykle czasochłonne, dlatego warto skrócić czas pompowania przy pomocy urządzeń elektrycznych. Materace bardzo często pompujemy na jedną lub dwie noce, ze względu na wizytę gości, po czym spuszczamy powietrze, a za tydzień ponownie pompujemy. Pompy elektryczne sprawdzą się idealnie zarówno w...

  Pompowanie materacy, czy basenów zwykłą pompką jest niezwykle czasochłonne, dlatego warto skrócić czas pompowania przy pomocy urządzeń elektrycznych. Materace bardzo często pompujemy na jedną lub dwie noce, ze względu na wizytę gości, po czym spuszczamy powietrze, a za tydzień ponownie pompujemy. Pompy elektryczne sprawdzą się idealnie zarówno w domu jak i poza nim. Część z przedstawionych pompek posiada wbudowany akumulator, który może być naładowany z gniazda sieciowego lub gniazdka zapalniczki. Szybkim sposobem na napełnienie powietrzem materacy, basenów czy innych produktów dmuchanych są pompki elektryczne. Większość pompek jest zasilana za pomocą prądu o napięciu od 220 do 240 V. Część z pompek jest również wyposażona w funkcję pompowania i wypompowywania powietrza. Wygodne i szybkie napełnianie materacy powietrzem sprawi, że będziemy gotowi przyjąć gości o każdej porze.

  Więcej

  Elektryczne 12V/230V Jest 12 produktów.

  Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
  Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów