Gry sportowe i towarzyskie

Elektroniczna gra dart w rzutki, jest świetną zabawą zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Teraz możesz cieszyć się tą wspaniała grą we własnym domu - nie musząc wychodzić do bary i płacić za każdą godzinę rozrywki! Stół do gry w piłkarzyki, bilard lub cymbergaj jest świetną formą zabawy.

Gry sportowe i towarzyskie Jest 32 produktów.

Podkategorie

  • Stół do gry w bilard

    Bilard to kolejna najbardziej popularna gra. Stół pokryty specjalnym suknem do gry w bilard może znaleźć się również w Twoim domu. Gra w bilarda polega na uderzaniu bil (tak nazywane są kule do gry w bilarda) za pomocą kija odpowiedniego dla wybranego rodzaju gry. Istnieje wiele odmian gry w bilarda, w zależności od rodzaju gry, gracz ma do dyspozycji stoły o różnych proporcjach, różną liczbę używanych bil, z odmiennymi oznaczeniami (np. kolorami) itp. Zazwyczaj w grze uczestniczy dwoje graczy, rozgrywających bile na przemian, w momencie gdy jeden z nich popełni błąd, rozgrywkę kontynuuje kolejny. Domowe stoły bilardowe z naszej oferty przeznaczone są do gry rekreacyjnej, nie posiadają zbyt dużych rozmiarów i można je postawić w każdym pomieszczeniu. Idealne do pokoju dziecka lub małego salonu gier towarzyskich.

  • Stół do gry w cymbergaj

    Następną grą jaką znamy z wycieczek do kurortów turystycznych jest cymbergaj. Teraz stoły do tej gry również są dostępne w naszej ofercie. Air Hockey Cymbergaj dla dzieci i dorosłych to super zabawa dla wszystkich! Gra polega na uderzaniu w krążek i trafieniu do bramki przeciwnika. Sam krążek lekko unosi się na boiskiem dlatego po uderzeniu porusza się bardzo szybko i może być trudny do obrony. Nadmuch stołu odbywa się przez sterowaną elektrycznie dmuchawę. Gra w hokeja krążkami jest bardzo często spotykana w salonach gier. Możesz wybrać mniejszy stół do cymbergaja zasilany przez baterie lub większy do postawienia w pokoju dziecka zasilany z sieci 230V.

  • Stół do gry w piłkarzyki

    Piłkarzyki to stołowa gra towarzyska dla dwóch lub czterech osób imitująca prawdziwy mecz piłki nożnej. Stoły do gry w piłkarzyki najczęściej można spotkać w barach, świetlicach szkolnych lub ośrodkach wypoczynkowych. Coraz częściej jednak piłkarzyki znajdują swoje miejsce w naszych domach, głównie w pokojach dziecięcych. Idea gry w piłkarzyki jest taka sama jak w prawdziwym meczu w piłkę nożną, strzelić jak najwięcej goli i stracić ich jak najmniej lub wcale. Najczęściej spotykane stoły są te z układem figurek 3-5-2-1, czyli po 11 "graczy" w każdej z drużyn, tak jak w prawdziwym meczu. Możesz wybrać duży stół lub mniejszy do postawienia na biurku.

Pokazuje 1 - 32 z 32 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 32 elementów