RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Duży stół bilardowy komplet 126,5 x 65 x 68 cm trójkąt kije kreda bile

NS46650

Nowy produkt

Domowa wersja barowego stołu do bilarda. W zestawie ze stołem znajdują się wszystkie niezbędne akcesoria potrzebne do gry, czyli komplet 16 bil, 2 kije, kreda, trójkąt oraz szczotka do czyszczenia powierzchni stołu. Stół do bilarda marki Neo-sport jest doskonałą propozycją na prezent dla dziecka oraz osoby dorosłej. Jego wymiary pozwalają na grę w dowolnym miejscu, na przykład w dziecięcym pokoju czy w salonie. NS-1466 to lekki i łatwy w obsłudze stół bilardowy. Zaprojektowano go specjalnie z myślą o wymaganiach najmłodszych graczy.

Więcej szczegółów


348.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Kalkulator kredytowy

Więcej informacji

Niewielkie gabaryty stołu do bilarda pozwalają na umieszczenie go nawet w stosunkowo małym pomieszczeniu. Konstrukcja z płyt MDF oraz nogi wzmocnione dodatkowymi deskami zapewniają stabilność stołu podczas aktywnej zabawy.

Stół do gry w bilarda świetnie nadaje się do pokoju dziecięcego, do salonu lub pokoju dziennego. Stół do bilarda NEO SPORT jest także ciekawym uzupełnieniem świetlic oraz pokojów zabaw w ośrodkach wypoczynkowych, schroniskach, a także salonach gier i barach. Wysoka jakość wykonania oraz stabilna i trwała konstrukcja stołu do gry gwarantują, iż stół będzie nam służyć przez długie lata.

Zestaw zawiera:

- kompaktowy rozmiar
- 2 kije
- szczotka do czyszczenia sukna
- kreda do kija
- 16 bil
- trójkąt do bil

Dane techniczne:

- wymiary 126,5 x 65 x 68 cm
- bile 16 sztuk
- kije 2 sztuki
- długość kija 90 cm
- kreda do kija 1 sztuka
- waga 11 kg
- wymiary opakowania 128 x 66 x 11,5 cm

2 Inne produkty w tej samej kategorii: