Oświetlenie dyskotekowe

Organizując imprezy należy pamiętać o tym, aby zapewnić w trakcie jej trwania odpowiednie oświetlenie. U nas znajdziesz wszelkiej maści reflektory, żarówki i kolorowe światła, które uatrakcyjnią każde wydarzenie. Oferujemy lampy przeznaczone na dyskoteki, ale również takie, które nadadzą charakteru występowi artystycznemu lub oświetlą dużą konfe...

Organizując imprezy należy pamiętać o tym, aby zapewnić w trakcie jej trwania odpowiednie oświetlenie. U nas znajdziesz wszelkiej maści reflektory, żarówki i kolorowe światła, które uatrakcyjnią każde wydarzenie. Oferujemy lampy przeznaczone na dyskoteki, ale również takie, które nadadzą charakteru występowi artystycznemu lub oświetlą dużą konferencję lub targi. To sprzęt różnej klasy i na pewno każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Więcej

Oświetlenie dyskotekowe Jest 203 produktów.

Podkategorie

 • Belki oświetleniowe...

  Belki oświetleniowe czyli LED BARY jest potężnym urządzeniem zdolnym do oświetlenia dużej przestrzeni. Dzięki wąskiemu profilowi nadaje się do zainstalowania niemalże wszędzie. Zastosowanie diod LED przekłada się także na niską wagę urządzenia, co może posłużyć mobilnym DJ-om. Listwa UV BeamZ przywraca dawny, zaufany efekt UV w nowoczesnej odsłonie. Odbłyśnik paraboliczny zapewnia dobre rozproszenie dla optymalnego rezultatu. W naszej ofercie znalazły się równie belki z diodami RGB. To profesjonalne oświetlenie LED, którym można sterować poprzez poszczególne sekcje, dodatkowo każda z sekcji ma możliwość kontrolowania poprzez DMXa dedykowanymi im kolorami RGB. Używając urządzenia samodzielnie, bez zewnętrznych sterowników mamy do dyspozycji pewną ilość zaprogramowanych pokazów aktywowanych dźwiękiem. Dodatkowe wyjście IEC umożliwia podpięcie kilku jednostek ze sobą i jednoczesne ich zasilanie. Droższy model LED BAR dostarczany jest wraz z bezprzewodowym pilotem.

 • Kule lustrzane

  Profesjonalna kula lustrzana marki BeamZ będzie idealna zarówno do klubów, lokali, jak i do mieszkania. Uzyskujemy dzięki niej klasyczny efekt kuli lustrzanej i odbitego światła. Aby obrotowa kula dyskotekowa przyniosła oczekiwany efekt należy ją oświetlić kolorowym lub białym światłem z reflektora typu PINSPOT. Posiadamy pełną gamę kul lustrzanych w różnych rozmiarach, napędy do nich, reflektory, filtry itp. Nowością w naszym sklepie jest kula lustrzana w złotym kolorze. Złota kula to równie ciekawy efekt co tradycyjna kula lustrzana. Jeśli chodzi o rozmiar to najczęściej wybierana jest kula o średnicy 20 i 30cm.

 • Lasery

  Laser dyskotekowy tworzy bardzo wyraźny pokaz świetlny, który możemy jeszcze dodatkowo urozmaicić zadymiając parkiet wytwornicą dymu. Efekty wyświetlane są w różnych, lecz najczęściej w czerwonym i zielonym. Pracą praktycznie każdego modela lasera możemy sterować bezprzewodowym pilotem. Dzięki takiemu rozwiązaniu sprzęt dyskotekowy może być umiejscowiony na najdogodniejszym miejsc, np. wysoko nad sceną lub parkietem. Pilotem możemy przełączać zaprogramowane pokazy, trybem reagowania na muzykę oraz wyłączać kolory - można wyświetlać oba na raz albo tylko zielony lub czerwony. Wraz z laserem otrzymujemy również kluczyk bezpieczeństwa. Laser kropkujący z GOBO BeamZ zasypie parkiet dziesiątkami promieni zakończonych kropkami. Dodatkowo wyświetli różne efekty GOBO, wzory, które będą wirować wśród kropek i promieni. Lasery marki BeamZ objęte są 3 lub 5 letnią gwarancją producenta.

 • Reflektory i oświetlacze

  Reflektor LED to idealny efekt dla mobilnych DJ-ów, występów na żywo i wszystkich innych aplikacji mobilnych, ale można go również zamontować na stałe w kręgielni, dyskotece, klubie itp. Reflektro PAR Spot z małym kątem wiązki oferuje funkcje przyciemniania i stroboskopu. Można nimi sterować za pomocą DMX, autonomicznie lub poprzez aktywację dźwiękiem. Solidny ProPar nadaje się do szerokiego zakresu zastosowań, od podświetlenia obiektów do oświetlania sceny do występów na żywo. Niektóre modele posiadają wysoce wydajne chłodzenie konwekcyjne oraz obudowę z odlewu aluminiowego. Reflektor sceniczny, oświetlenie sceny typu Blinder może być również używany jako stroboskop. Lekki, energooszczędny biały oświetlacz LED BeamZ można wykorzystać zarówno do zastosowań architektonicznych, jak i rozrywkowych. W naszej ofercie znalazły się reflektory o różnym rodzaju światła i jego mocy. Półkula LED BeamZ to niepozornie wyglądający efekt który potrafi narobić niezłego zamieszania nawet w dużym pomieszczeniu.

 • Ruchome głowy

  Ruchoma głowa to bardzo popularny efekt świetlny. Głowica może działać w trybie automatycznym lub byś sterowana poprzez kanał DMX. W trybie Stand-Alone możesz wybierać pomiędzy opcją automatyczną, a reagowaniem na dźwięk, które posiada wiele różnych presetów. W niektórych modelach wbudowane światło UV nadaje oszałamiający wygląd białym ubraniom oraz przedmiotom. Ruchoma głowa cechuje się także dużą prędkością obrotu główki. Jest to idealny reflektor do użytku w klubach, barach oraz przez DJ'ów. W zależności od wybranego modelu ruchoma głowa może posiadać różne rodzaje efektów świetlnych takie jak laser, gobo, wash. Urządzenia tego typu charakteryzują się mocnym strumieniem światła oraz szybkim ruchem głowicy.

 • Kontrolery oświetlenia

  Sterowniki DMX to system sterowania oświetleniem oraz innymi urządzeniami stosowanymi na estradzie lub w klubie muzycznym. Jest to system wykorzystujący cyfrową transmisję danych, umożliwia zatem dotarcie z sygnałem do wybranego urządzenia, za pomocą tylko jednego przewodu. Sterownik DMX to konsla wyposażona w wyświetlacz, suwaki i przyciski do sterowania. Sterowanie DMX odbywa się bezpośrednio z kontrolera do którego podłączamy przewód DMX. Poszczególnymi suwakami sterujemy kanałami, zmieniamy strony, zapisujemy sceny i przejścia pod odpowiednimi przyciskami. Rozwiązanie to jest niezawodne i wszystko mamy pod ręką. Niektóre osoby wolą takie rozwiązanie ze względu na szybkość reakcji, przyzwyczajenie do suwaków i mikserów, niezawodność lub po prostu z braku komputera na którym już działa soft od audio. Dzięki sterownikom DMX mamy wszystkie urządzenia estradowe pod ręką, sterujmy wytwornicą dymu, stroboskopami oraz reflektorami.

na stronę
Pokazuje 1 - 32 z 203 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 203 elementów