Zabezpieczenia

Piloty do alarmów, monitoring auta, centralny zamek, autoalarm, alarm dla motocykli, czujnik parkowania. Oferujemy Ci urządzenia, które zabezpieczą Twój samochód przed kradzieżą i/lub uszkodzeniem prze osoby trzecie. Oferowane zabezpieczenia to alarmy samochodowe do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych, immobilisery, blokady, czujniki...

Piloty do alarmów, monitoring auta, centralny zamek, autoalarm, alarm dla motocykli, czujnik parkowania. Oferujemy Ci urządzenia, które zabezpieczą Twój samochód przed kradzieżą i/lub uszkodzeniem prze osoby trzecie. Oferowane zabezpieczenia to alarmy samochodowe do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych, immobilisery, blokady, czujniki ruchu, czujniki wstrząsowe, groty do kluczy i piloty do alarmów, systemy monitoringu auta, lokalizatory GPS, centralne zamki, moduły domykania szyb, czujniki parkowania, automatyczne włączniki świateł, przekaźniki i wiele innych.

Więcej

Zabezpieczenia Jest 20 produktów.

Podkategorie

 • Alarmy dla motocykli

  Alarm motocyklowy to właściwie 6V wersja alarmu samochodowego. Alarm motocyklowy także posiada szereg zabezpieczeń, czujników i sygnalizatorów. Obecnie najbardziej popularny alarm motocyklowy posiada pager na rękę przypominający zegarek, pager działa na podobnej zasadzie jak pilot radiowego powiadomienia. Standardowe funkcje alarmu motocyklowego: panika (alarm emituje sygnału dźwiękowe przy znacznym zbliżeniu się do motoru), rearming (automatyczne ponowne uzbrojenie, gdy po rozbrojeniu nie uruchomiono silnika), wyzwolenie alarmu przy zmianie położenia (alarm się uaktywnia, gdy motocykl zmieni położenie względem pierwotnego zarejestrowanego podczas uzbrajania alarmu). Do alarmu motocyklowe można także podłączyć czujniki krańcowe zabezpieczające kufer lub inny schowek.

 • Alarmy samochodowe

  Autoalarmy to tak właściwie mobilne wersje alarmu obiektowego zasilana napięciem 12 lub 24V DC. Autoalarm to system zabezpieczający nasz samochód przed kradzieżą. Autoalarmy posiadają szereg dodatkowych zabezpieczeń, aby poza informowaniem właściciela o próbie kradzież zapobiec jej. Standardowo alarmy samochodowe posiadają takie funkcje jak odcięcie zapłonu czy funkcja paniki informująca delikwenta, że znajduje się za blisko pojazdu oraz szereg dodatkowych czujników: czujniki przechyłu chroniące auto przed odholowaniem, czujniki wstrząsowe aktywujące alarm po wybiciu szyby lub uderzeniu w karoserię, czujniki krańcowe reagujące na otwarcie drzwi, klapy bagażnika i pokrywy silnika i wiele innych.

 • Centralne zamki

  Centralny zamek to urządzenie dla wygodnych. Centralny zamek pozwala na jednoczesne i błyskawiczne zamknięcie wszystkich drzwi oraz bagażnika, przekręcając kluczyk w drzwiach kierowcy lub wciskając przycisk na pilocie. Ważnym elementem centralnego zamka jest siłownik główny (tzw. master), który steruje siłownikami w pozostałych drzwiach. Siłownik master po otrzymaniu impulsu z centralki steroania, przesyła go dalej do pozostałych sterowników wyzwalając w ten sposób proces zamknięcia lub otwarcia rygla drzwi. Dodatkowo centralny zamek może współpracować z alarmem bezpilotowym, który będzie sterowany pilotem od centralnego zamka.

 • Czujniki parkowania

  Oferujemy czujniki parkowania montowane na przód oraz na tył pojazdu. Posiadamy również czujniki, które można polakierować pod kolor zderzaka w naszym aucie. Czujniki parkowania, bardzo przydatny gadżet znacznie ułatwiający parkowanie samochodu na zatłoczonych parkingach. Zasadę działania czujników parkowania można porównać do echolokacji, w momencie gdy system jest aktywny czujniki wysyłają sygnał ultradźwiękowy o odbierają falę odbitą. Na podstawie czasu pomiędzy nadaniem a odebraniem sygnału centrala systemu oblicza odległość od przeszkody. W zależności od instalacji system można uruchomić ręcznie lub podłączyć do światła wstecznego, wtedy system załączy się automatycznie po wrzuceniu biegu wstecznego. Czujniki parkowania występują w kilku wersjach: z sygnalizatorem dźwiękowym (buzzer'em), z ekranem LED lub LCD wskazującym kierunek zbliżającej się przeszkody lub z kamerą cofania i ekranem LCD wyświetlającym obraz z kamery.

 • Immobilisery

  Prostym w obsłudze i montażu zabezpieczeniem naszego auta są immobilisery, które zapewniają najlepszą ochronę oraz minimum wykrywalności. Zastosowane w nim przekaźniki rozproszone znacznie utrudniają lokalizację zabezpieczeń oraz ich neutralizację. Immobiliser jest najprostszym, a zarazem najlepszym zabezpieczeniem naszego auta przed kradzieżą. 

 • Moduły i blokady

  Moduły dodatkowe suplementy autoalarmów wzbogacające system o dodatkowe zabezpieczenia takie jak czujniki przechyłu które uruchomią alarm przy próbie odholowania, czujniki wstrząsowe aktywujące system po zbiciu szyby, czujniki krańcowe uruchamiające alarm po otwarciu drzwi lub pokrywy silnika, czujniki ultradźwiękowe reagujące na ruch w kabinie, moduły domykania szyb, które zamkną niedomknięte okno podczas uzbrajania alarmu, elektrozawory odcinające dopływ paliwa do silnika po aktywowaniu alarmu i inne. Dodatkowe sterowniki elektroniczne dla oświetlenia i sterowania wyposażeniem mechanicznym.

Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów