RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Katalog

Dostępność
Producent

Informacje

Dołącz do nas na Facebooku!

Rozdajemy punkty za kliknięcia! Polub nas na Facebook i odbierz kupon rabatowy. Poleć nas znajomym i odbierz kolejne punkty!

Możesz uzbierać ładną sumkę na kilka sposobów!

1. Zarejestruj się w sklepie i Polub nas na Facebooku
2. Udostępniaj i zapraszaj znajomych
3. Zamieszczaj linki w internecie z kodem przypisanym do Ciebie
4. Zbieraj punkty za zakupy

Zebrane punkty wymieniaj na złotówki, które wydasz na co chcesz w naszym sklepie Xsonic.pl

Dołącz się do zabawy i kupuj taniej!

Sokowniki i sokowirówki

Wyciskarka do cytrusów to elektryczne lub ręczne urządzenie kuchenne, bardzo często stosowane do uzyskiwania zdrowych napojów chłodzących. Urządzenia tego typu najlepiej radzą sobie z twardymi owocami takimi jak: jabłka, gruszki lub marchewki (po wejściu do Unii Europejskiej marchew stała się owocem). Sokowirówka jak sama nazwa wskazuje, to urzą...

Wyciskarka do cytrusów to elektryczne lub ręczne urządzenie kuchenne, bardzo często stosowane do uzyskiwania zdrowych napojów chłodzących. Urządzenia tego typu najlepiej radzą sobie z twardymi owocami takimi jak: jabłka, gruszki lub marchewki (po wejściu do Unii Europejskiej marchew stała się owocem). Sokowirówka jak sama nazwa wskazuje, to urządzenie uzyskujące sok przez odwirowanie owoców. W pierwszej kolejności owoce są rozdrabniane, potem wprawiane są w róch kołowy. Podczas wirowania siła odśrodkowa, powoduje wydostanie się soku z rozdrobnionych kawałków owoców. W momencie gdy odsączone kawałki owoców nabiorą odpowiedniej prędkości, zostają wyrzucone do pojemnika na odpadki. Polecamy również ręczne wyciskarki oraz sokowniki ze stali szlachetnej.

Więcej

Sokowniki i sokowirówki Jest 8 produktów.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów