RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Stół do gry w piłkarzyki 48,5 x 28,5 x 8,4 cm do postawienia na biurko

NS43550

Nowy produkt

Niewielki stół futbolowy pozwoli na doskonałą imitację prawdziwego meczu, co niewątpliwie zapewni wiele emocji zarówno tym małym jak i większym mężczyznom. Każdy chłopiec ucieszy się z własnej drużyny piłkarskiej, o której poczynaniach będzie mógł sam decydować. Odpowiednie ustawienie figurek pozwoli podzielić boisko na trzy części, a mianowicie na strefę obrony, strefę pomocy oraz strefę ataku. Stół jest przeznaczony dla 2 lub 4 graczy, przy czym gdy jest więcej niż dwie osoby grające należy używać tylko jednej ręki. W komplecie znajdują się 2 piłki.

Więcej szczegółów


59.90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Stój stawiamy na biurku lub innym stole w salonie albo w kuchni. Ten poręczny model NS­-435 można zabrać na wyjazd lub cieszyć się zabawą w domu. Niewielkie wymiary idą w parze z solidnym wykonaniem, dzięki czemu wytrzymała obudowa pozwala na najbardziej zacięte zmagania. Gracze kontrolują piłkarzy za pomocą wygodnych prowadnic, które nie tylko wykonano z mocnej stali, ale również zabezpieczono zaślepkami. Dla komfortu graczy uchwyty wzbogacono w antypoślizgową rączkę.

Za każdą z bramek znajduje się duży otwór, z którego możemy swobodnie wyciągnąć piłeczkę. Piłkę kontroluje się za pomocą tak zwanych grilli, do których przymocowane są figurki zawodników w różnych kolorach dla różnych drużyn, które można ciągnąć bądź pchać lub obracać.

Dane techniczne:

- komplet zawiera 2 piłki
- lekka i stabilna konstrukcja
- 18 kolorowych zawodników
- 6 chromowanych prowadnic
- antypoślizgowe rączki
- manualny licznik strzelonych goli
- łatwy w montażu
- wymiary 48,5 x 28,5 x 8,4 cm
- waga 2,1 kg

5 Inne produkty w tej samej kategorii: