RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Pompa piaskowa do filtrowania wody wydajność 10500 l/h INTEX 26648

INTEX 26648

Nowy produkt

Pompa filtrująca piaskowa do basenów ogrodowych o wydajności 10,5 m3/h Intex. Cechuje ją łatwość w montażu oraz trwała obudowa pompy. Posiada funkcję napowietrzania wody Hydro Aeration Technology. Dzięki pompie piaskowej otrzymasz stale czystą wodę w Twoim basenie, w komplecie rury doprowadzające i odprowadzające wodę. Pracą pompy sterujemy poprzez 6-cio stopniowy zawór sterujący, który posiada funkcje: filtrowanie, płukanie, mycie, recyrkulacja, wypuszczanie oraz wyłączenie. Dokładne zalecenia znajdują się w dołączonej instrukcji pompy. Antykorozyjny zbiornik został wykonany z mocnego materiału, pompa posiada także wbudowany timer do automatycznego ustawiania cyklu pracy pompy. Koszyk na zbieranie nieczystości oraz ciśnieniomierz do odczytu stopnia zanieczyszczenia złoża filtrującego. 

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


819.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Kalkulator kredytowy

Opis funkcji

Pompa filtrującapiaskowa
Piasek do pompyNie
Typ filtrapiasek kwarcowy
Przepustowość pompy10500 litrów

Więcej informacji

W komplecie rury doprowadzające i odprowadzające wodę. Pompa piaskowa Intex nie tylko jest ekologiczna, ale i wyjątkowo praktyczna. Jest to najlepszy sposób na filtrowanie wody w basenie ogrodowym. Piasek należy w niej wymieniać jedynie raz na 5 lat! Stosując pompy piaskowe do czyszczenia wody w twoim basenie działasz ekologicznie. Nie musisz już używać szkodliwego chloru. Pompa Intex nadaje się do prostokątnych basenów stelażowych Intex o wymiarach 9,75 m x 4,88 m. Posiada zbiornik o wielkości 360 mm i pomieści aż 35 kg piasku. Pompa potrafi przepompować aż 10,5 tysiąca litrów wody na godzinę.

Hydro Aeration Technology
Intex wprowadza rewolucję napowietrzanie wody podczas jej filtrowania, ta funkcja dostępna jest we wszystkich pompach tego producenta. Miliony bąbelków powietrza są wytwarzane przez pompę, czynią wodę łatwiejszą do czyszczenia i filtrowania, zdrowszą oraz przyjemniejszą w kontakcie ze skórą. Podczas tego procesu następuje także utlenianie żelaza i magnezu, dzięki czemu woda zachowuje lepszą przejrzystość.

Zawartość zestawu:

- pompa piaskowa
- ciśnieniomierz
- wbudowany zegar
- mocny silnik
- sitko

Dane techniczne:

Wydajność: 10500 litrów na godzinę
Wydajność systemu: około 8000 litrów na godzinę
Zasilanie: 220 - 240 V
Waga: 22,6 kg
Średnica zbiornika: 36 cm
Moc: 0,6 KM
Pojemność zbiornika (piasek/kruszywo): 35 kg / 25 kg

Zastosowanie w basenach stelażowy prostokątny 975cm x 488cm

19 Inne produkty w tej samej kategorii: