RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Łapka elektryczna na owady skuteczna akumulator muchy komary

Nowy produkt

Niezliczona ilość owadów, które frustrują swoim brzęczeniem i ukąszeniami, nawiedza nasze domy każdego dnia. Elektryczna łapka na owady poradzi sobie z komarami, muchami, szerszeniami, osami itp. Elektryczna łapka na muchy i komary wyglądem przypomina rakietkę do badmintona, która posiada specjalną dwubiegunową, trzywarstwową siatkę. Środkowa warstwa drucików ładuje się wysokim napięciem w momencie, gdy w jej zasięg dostanie się owad. Elektryczna łapka na owady powoduje, że owady przelatując przez siatkę zostają porażone impulsem elektrycznym i są natychmiast uśmiercane.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


14.89 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Opis funkcji

Zasilanie na 230V i akumulator

Więcej informacji

Nie będziesz musiał już martwić się mało estetycznymi plamami na ścianach oraz budzącymi wstręt resztkami owadów. Elektryczna łapka na owady z paralizatorem likwiduje owady szybko, czysto i skutecznie. Zaprezentowany model jest nieszkodliwy dla człowieka, zaś skuteczny na owady. Nie musimy biegać za muchami i komarami, gdyż one same wpadną w pułapkę. Łapka posiada wbudowany akumulator, a żeby go naładować wystarczy podłączyć ją do sieci 230V. Kolor łapki wysyłamy losowo.

Dane techniczne:

Zasilanie: wbudowany akumulator
Napięcie siatki: 1.5-2.4KV DC
Wymiary (dł/szer): 51x21cm
Waga: 275g

Skuteczna łapka elektryczna na owady skuteczna akumulator muchy komary

30 Inne produkty w tej samej kategorii: