RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Obiektyw do telefonu smartfona teleskop luneta statyw zoom 50x

MAX82P170

Nowy produkt

Obiektyw do smartfona pozwala na tworzenie fotografii o wysokiej jakości obrazu! Mając obiektyw montowany do telefonu, możemy zrobić fajne zdjęcia podczas spacerów. Doskonale sprawdzi się podczas filmowania i nagrywania vlogów. Obiektyw jest odporny na zachlapania i kurz, a jego ruchoma głowica daje możliwość montażu niezależnie od miejsca w jakim ustawimy aparat. Obiektyw do telefonu jest lekki więc korzystanie z niego nie stanowi problemu. Do zestawu dołączono pokrowiec, który można przypiąć do paska od spodni. Pokrętło znajdujące się na obiektywie umożliwia wyostrzenie obrazu, a to pozwala na indywidualne dostosowanie do wady wzroku. Produkt możemy również używać nie wykorzystując telefonu. Sprawdzi się do obserwacji ptaków, zwierzyny, podczas polowania i wielu innych sytuacji. Statyw może być wykorzystany również osobno, pozwoli na wygodne oglądanie filmów, czy kręcenie vlogów.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


41.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji


1. KOMPAS
2. ZAŚLEPKA ZABEZPIECZAJĄCA SOCZEWKĘ
3. STATYW ORAZ ŚCIERECZKA
4. REGULACJA OSTROŚCI POZWALAJĄCA NA DOSTOSOWANIE DO WADY WZROKU
5. POKROWIEC
6. UCHWYT DO TELEFONU
7. SMYCZ
Obiektyw do telefonu smartfona teleskop luneta statyw zoom 50x

Doskonale nadaje się do:

- żeglarstwo

- sporty

- obserwowanie ptaków

- wyścigi samochodowe

- wyścigi konne

- polowanie

- podróże

Obiektyw do telefonu smartfona teleskop luneta statyw zoom 50x

Specyfikacja:

Zakres szerokości telefonu: 57-90mm
Powiększenie: 50x
Odległość od źrenicy: 4mm
Pole widzenia: do 9500m
Wymiary całkowite (dł/szer/wys):  16/5,5/16,5cm
Wymiary pokrowca (dł/szer/wys): 5/7/18cm
Długość smyczy: 30cm
Waga obiektywu: 300g
Waga zestawu: 455g

Zawartość zestawu:

- obiektyw (luneta)
- statyw
- ściereczka do czyszczenia
- pokrowiec
- uchwyt na telefon
- smycz

Obiektyw do telefonu smartfona teleskop luneta statyw zoom 50x

UCHWYT DO TELEFONU - możliwość szybkiego zamontowania telefonu do lunety sprawia, że możemy zrobić zdjęcie w każdej chwili i wykonać je nawet do 950m przy dobrej przejrzystości powietrza, zachowując ostry obraz. Korzystając z przybliżenia w telefonie nie jesteśmy w stanie osiągnąć tak dużej odległości. Produkt jest kompatybilny z każdym modelem telefonu o maksymalnej szerokości 90mm. Obiektyw będzie doskonały dla każdego miłośnika fotografii.

ŁATWY MONTAŻ - po wyciągnięciu produktu z opakowania należy zdjąć zaślepki, przykręcić statyw, włożyć telefon do uchwytu i przymocować go do obiektywu, należy umieścić go tak, by aparat znajdował się na równi z soczewką. W celu większego poczucia bezpieczeństwa możemy zaczepić również smycz znajdującą się w zestawie. Ergonomiczny kształt oraz precyzyjne wykonanie wykończone gumowym tworzywem wraz z antypoślizgowymi fragmentami zapewnia bezpieczny i wygodny chwyt oraz odporność na uderzenia. Obiektyw jest odporny na zachlapania i kurz, a jego ruchoma głowica daje możliwość montażu niezależnie od miejsca w jakim ustawimy aparat.

PRAKTYCZNY -  obiektyw jest lekki i waży zaledwie 300g! Korzystanie z niego nie stanowi problemu. Do zestawu dołączono pokrowiec, który ma możliwość przypięcia do paska spodni. Włożymy do niego obiektyw wraz z innymi akcesoriami dołączonymi do zestawu. Do lunety możemy przyczepić smycz, która dodatkowo zwiększy bezpieczne przenoszenie sprzętu. Obiektyw posiada również zaślepki, które ochronią soczewkę przed zabrudzeniami. Produkt posiada wbudowany kompas, który będzie doskonałym gadżetem podczas pieszych wędrówek. Ułatwi orientację w terenie, co jest dużym ułatwieniem dla osób, które kochają podróże. Pokrętło znajdujące się na obiektywie umożliwia wyostrzenie obrazu – pozwala na indywidualne dostosowanie do wady wzroku.

TELESKOP DO OBSERWACJI - produkt możemy również używać nie wykorzystując telefonu, doskonale sprawdzi się do obserwacji ptaków, dzikiej zwierzyny podczas polowania i każdego wyjścia na łono natury.

Zdjęcie wykonane telefonem Zdjęcie z założonym obiektywem Zdjęcie z obiektywem + maksymalnym zoomem w telefonie

Obiektyw do telefonu smartfona teleskop luneta statyw zoom 50x

24 Inne produkty w tej samej kategorii: