Ogrzewana podgrzewana kamizelka GV1U GLOVii zasilana powerbankiem

GV1U GLOVii

Producenta

Ogrzewana kamizelka to sposób na ogrzanie ciała w chłodnym domu.

Więcej szczegółów

469,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz

Opis funkcji

Wbudowany akumulator Nie

Więcej informacji

Ogrzewana podgrzewana kamizelka GV1U GLOVii zasilana dowolnym powerbankiem. Posiada dwa grzejące włókna, z przodu i z tyłu, które zapewniają równomierne ciepło całemu ciału. Dostępna w uniwersalnym rozmiarze, z regulowanymi paskami i zapięciami. Będzie więc pasować na każdego, nawet na masywne osoby. Wkładana przez głowę, z dwoma ramionami spoczywającymi na barkach. Zasilana jest przez USB, po podłączeniu dowolnego power banka. Długość czasu grzania zależy od pojemności wykorzystywanego magazynu energii. Moc grzania możesz kontrolować przy pomocy umieszczonego na korpusie przycisku, a do wyboru masz 3 poziomy grzania.

Z przodu kamizelki znajduje się kieszonka z kablem USB w środku. Na lewej piersi umiejscowione zostało charakterystyczne logo producenta. To świetny gadżet na chłodne dni, dzięki niemu nie odczujesz zimna i zawsze będzie ci ciepło. Jej przydatność docenią wszyscy miłośnicy sportów zimowych i fani wypraw na górskie stoki. Element grzewczy zbudowany z włókna węglowego zapewnia niespotykaną odporność i trwałość oraz dzięki emisji fal podczerwonych posiada właściwości lecznicze. Termoaktywna tkanina zapewnia szybkie odprowadzanie wilgoci i posiada właściwości biostatyczne dzięki czemu dodatkowo wspomaga pracę systemu grzewczego.

Odzież ogrzewana firmy Glovii to unikalne rozwiązanie pozwalające zachować komfort termiczny nawet w najchłodniejsze dni. W naszej ofercie znajdziesz ubrania, które ogrzeją Twoje ciało i uchronią Cię przed zimnem. Grzejąca koszulka, czapka, spodnie, wkładki, pasy, rękawice narciarskie oraz ogrzewany szalik to cała linia produktów Glovii. Wyróżniają się zastosowaniem włókien węglowych do ogrzewania, które, dzięki emisji fal podczerwonych, wpływają korzystnie na krążenie krwi. Odzież marki Glovii zaprojektowana została z myślą o sportowcach, w szczególności uprawiających sporty zimowe. Jest również idealnym rozwiązaniem dla motocyklistów, pracowników budowlanych, myśliwych, fotografów czy osób starszych. Teraz już nigdy nie zmarzniesz siedząc na rybach!

Ogrzewana podgrzewana kamizelka GV1U GLOVii zasilana powerbankiem:

Zasilanie: dowolny power bank (brak w zestawie)
Element grzewczy: 9W włókno węglowe
Rozmieszczenie: element grzewczy umieszczony jest z przodu i z tyłu kamizelki
Tryby pracy: 33% (LO), 66% (MED), 100% (HI)
Czas pracy: 10000mAh powerbank - 33% (15h), 66% (10h), 100% (5h)
Materiał: zewnętrzny: nylon, podszewka: poliester
Rozmiar: uniwersalny, regulowane paski
Waga bez baterii: 290g

Ogrzewana kamizela Glovii GV1U regulowane paski

7 Inne produkty w tej samej kategorii: