RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Kominkowy odkurzacz separator do popiołu 10L dmuchawa do liści

M8069076

Producenta

Odkurzacz kominkowego zapewnia prawidłowe oczyszczenie całej komory spalania nie tylko z lekkich popiołów oraz pyłów, ale także ewentualnie pozostawionych resztek niedopalonego drewna.

Więcej szczegółów


129,90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Kominkowy odkurzacz separator do popiołu 10L dmuchawa do liści. Duża moc urządzenia, która wynosi 800W, pozwala sprawnie wyciągnąć zanieczyszczenia nawet z trudno dostępnych szczelin. Odkurzacz wyposażony jest w podwójny system filtracji (filtr HEPA i filtr materiałowy), który zapobiega wydmuchiwaniu najdrobniejszych pyłów na zewnątrz, oczyszcza przechodzące przez niego powietrze, a dodatkowo chroni silnik urządzenia przed uszkodzeniem. Znajdujące się w zestawie filtry można bez problemu wyjąć i wymyć pod bieżącą wodą. Pojemnik wykonany jest ze stali nierdzewnej, co zapewnia jego trwałość i odporność na działanie pyłów powstających w procesie spalania.

Wygodne, metalowe klamry zabezpieczające sprawiają, że zbiornik łatwo zdemontować, a tym samym umożliwiają szybkie opróżnianie z nieczystości. Optymalnej długości przewód zasilający umożliwia sprawne wykonanie czynności porządkowych, a szeroka średnica aluminiowej rury ssącej pozwala na czyszczenie nawet większych niedopałków. Wąż jest elastyczny i solidny, a od wewnątrz został dodatkowo wzmocniony poprzez ocynkowanie, co czyni go solidnym i wpływa na długość użytkowania. Otwór na pokrywie silnika pozwala na włożenie końcówki, dzięki czemu wąż nie leży na ziemi, co chroni go przed przypadkowym nadepnięciem czy uszkodzeniem, a także oszczędza miejsce i ułatwia przechowywanie urządzenia.

Odkurzacz przemysłowy może służyć nie tylko do sprzątania kominków. Doskonale sprawdzi się również przy usuwaniu popiołu z grilla, podczas sprzątania warsztatu z metalowych opiłków, czy usuwaniu drobnego gruzu przy pracach remontowo-budowlanych.

Dodatkowo do górnego otworu można podłączyć rurę i używać urządzenia do wydmuchiwania większych zanieczyszczeń do miejsca, z którego łatwiej je zebrać funkcją ssania, a także np. do wymiatania opadłych liści z podwórka, trawnika, ogrodu w okresie jesiennym.

Wydajność i trwałość oraz szerokie zastosowanie urządzenia gwarantuje satysfakcję z korzystania oraz powoduje, że może być z powodzeniem wykorzystywane także w biurze, restauracji oraz hotelu. Podczas używania odkurzacza do czyszczenia kominków, grillów oraz innych rodzajów palenisk, należy pamiętać, że popioły i ewentualne niedopałki muszą być całkowicie zimne.

DUŻA MOC – silnik o mocy 800W gwarantuje sprawne i szybkie czyszczenie nawet trudno dostępnych miejsc
PODWÓJNY SYSTEM FILTRACJI – filtr HEPA oraz filtr materiałowy zapobiegają wydostawaniu się pyłów na zewnątrz urządzenia i dodatkowo chroni silnik
FUNKCJA DMUCHAWY – do górnego otworu można podłączyć rurę i używać urządzenia do wydmuchiwania większych zanieczyszczeń do miejsca, z którego łatwiej je zebrać funkcją ssania, a także np. do wymiatania opadłych liści z podwórka, trawnika, ogrodu w okresie jesiennym
PROSTY MONTAŻ – kompaktowa, nieskomplikowana i lekka konstrukcja pozwala na szybkie złożenie wszystkich elementów i przystąpienie do pracy

Dane techniczne:

Pojemność komory: 10l
Moc: 800W
Napięcie: 220-240V ~ 50/60Hz
Materiał zbiornika: stal nierdzewna
System filtracji: filtr HEPA oraz filtr materiałowy
Średnica wewnętrzna rury ssącej:
Długość rury ssącej: 100cm
Długość przewodu zasilającego: 2m
Wymiary zewnętrzne odkurzacza (wys/szer): 19/26cm
Waga odkurzacza: 2,7kg
Waga z opakowaniem: 3,15kg

Zawartość zestawu:

- odkurzacz
- filtr HEPA
- filtr materiałowy
- rura z aluminiową końcówką

OPIS URZĄDZENIA

1. WŁĄCZNIK I WYŁĄCZNIK
2. ŁATWY MONTAŻ RURY SSĄCEJ
3. FUNKCJA DMUCHAWY PO PRZEŁOŻENIU RURY
4. WĄŻ Z ALUMINIOWĄ KOŃCÓWKĄ
5. PRAKTYCZNY UCHWYT NA RURĘ
6. PODWÓJNA FILTRACJA - FILTR HEPA + MATERIAŁOWY

Odkurzacz do popiołu dmuchawa do liści 10L

22 Inne produkty w tej samej kategorii: