System do poziomowania płytek 51szt kliny klipsy uchwyt klucz zestaw

M5014509

Producenta

Klipsy do poziomowania płytek to praktyczny zestaw dla każdego.

Więcej szczegółów

20,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz

Więcej informacji

System do poziomowania płytek 51szt kliny klipsy uchwyt klucz zestaw. System do poziomowania płytek to przydatny zestaw podczas każdego generalnego remontu, w tym zwłaszcza w łazience czy kuchni, gdzie kafelki kładzie się najczęściej. System do poziomowania płytek znacznie usprawnia pracę, ponadto sprawi, że jej efekty będą bardziej satysfakcjonujące. System jest bardzo łatwy w użyciu i nie wymaga posiadania żadnych dodatkowych narzędzi, by móc z niego skorzystać. Docenią go zarówno profesjonaliści, którzy w branży budowlano-remontowej siedzą nie od dziś, jak również amatorzy, którzy postanowili wyremontować dom własnymi siłami.

Cechy produktu:

PRAKTYCZNY ZESTAW – znajdujące się w zestawie klipsy sprawdzą się bardzo dobrze do poziomowania płytek, glazury oraz kafelków, dzięki czemu znacznie ułatwiają pracę i zwiększają jej dokładność, sprawiając, że praca tego typu jest mniej czasochłonna i zdecydowanie mniej żmudna.

WIELOKROTNEGO UŻYTKU – Niewątpliwą zaletą, jaką posiada ten lokalizator do poziomowania płytek, jest możliwość wielokrotnego korzystania ze znajdujących się w zestawie klipsów. Oznacza to, że nie trzeba przy każdym remoncie kupować ich osobno, gdyż można z powodzeniem wykorzystać je ponownie. Wystarczy po skończonej pracy wyczyścić klipsy do poziomowania płytek z nagromadzonego kleju.

KLUCZ DO MONTOWANIA W KOMPLECIE - system do poziomowania płytek jest bardzo łatwy w użyciu i poradzi sobie z nim nie tylko profesjonalista, ale również amator, który samodzielnie zajmuje się domowym remontem. W zestawie znajduje się klucz do montowania / dokręcania, co znacznie usprawnia pracę.

JAK TO DZIAŁA - klipsy do poziomowania płytek sprawiają, że prace przy kładzeniu płytek i glazury stają się zdecydowanie mniej czasochłonne. Po zamontowaniu klips do poziomowania płytek uniemożliwia ich przesuwanie się czy odskakiwanie, gdy klej jeszcze jest niezaschnięty. Sprawia to, że nie jest konieczna żmudna kontrola ustawienia świeżo ułożonych płytek, a ponadto unikamy konieczności ich dobijania.

KLIPSY DO POZIOMOWANIA PŁYTEK – AŻ 50 SZT. I KLUCZ DO MONTOWANIA - Zestaw obejmuje aż 50 szt. klipsów, a także klucz, który ułatwia ich montaż. Tak duża ilość klipsów sprawia, że praca nie jest blokowana i można jednorazowo wykafelkować większą powierzchnię. Warto dodać, że lokalizator do poziomowania płytek wyróżnia się dużą wytrzymałością, ponadto może być używany zarówno w pionie, jak i w poziomie.

Specyfikacja:

Wymiary 1 klipsa: 7/4/4 cm
Wymiary klucza: 14/2,5/1
Waga: 0,562 kg
Waga w opakowaniu: 0,563 kg
W zestawie: 50 klipsów oraz klucz do montowania

30 Inne produkty w tej samej kategorii: