RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Specjalistyczne klucze do demontażu wyciągnia pinów wyjmaki zestaw

M71786599

Nowy produkt

Uniwersalne narzędzie do wyciągania pinów z kostek elektrycznych. W zestawie znajduje się 11 różnych kluczy, w tym 3 wypychacze rurkowe, które pasują do wszystkich rodzajów wtyczek. Uchwyty wyjmaków posiadają silikonowe nakładki zapewniające wygodę i bezpieczeństwo podczas użytkowania. Wszystkie wyjmaki umieszczono na łańcuszku, który uchroni je przed zagubieniem oraz pozwola na szybkie odszukanie właściwej wielkości klucza. Posługiwanie się wyjmakami jest szybkie i nieskomplikowane, ponieważ wystarczy zdjąć zabezpieczenie zaciskowe kostki, rozłączyć wtyczkę, wybrać odpowiedni klucz, a następnie trzymając go wciśniętego delikatnie wysuwać przewód.

Więcej szczegółów


12.90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Z takim narzędziem nie ma problemu podczas naprawy przewodów elektrycznych, instalacji czy też z demontażem konektorów samochodowych? Zestaw wyjmaków do pinów stanowi świetne rozwiązanie dla każdego majsterkowicz i fascynata elektroniki. Komplet jest podstawowym narzędziem zarówno profesjonalisty, jak i amatora zajmującego się naprawą elektryki w samochodzie, motorze, quadzie czy też w innym pojeździe lub urządzeniu elektrotechnicznym. Na pewno przydadzą się podczas restaurowania starego motoru i wymiany wtyczek instalacji elektrycznej. Korzystając z wypychaczy w łatwy i szybki sposób można zdemontować piny w kostce lub wtyczce. Urwany pin czy zagięta blaszka nie będą stanowić kłopotu.

Już nie musisz wymieniać całych wtyczek albo ucinać przewodów. Wyjmaki pomogą Ci nie zniszczyć urządzenia. Dzięki nim bez problemu można wyciągnąć z połamanej kostki elektrycznej wiązkę wraz z pinem nie naruszając wtyku. Materiał, jakiego użyto do wykonania wyjmaków to stal nierdzewna. Uchwyty zostały wykończone silikonem, aby zwiększyć komfort oraz bezpieczeństwo podczas pracy. Zastosowanie stali wpływa na solidność, trwałość i długość użytkowania produktu.

Specyfikacja:

Kolor: srebrno-czarny
Materiał: stal nierdzewna
Wysokość klucza: ~5cm
Waga zestawu: 22g
W zestawie: 11 wyjmaków (3 wypychacze rurkowe o średnicy 0,8-1,5mm + 8 kluczy o średnicy 1-6mm)

Wyjmaki do naprawy wyciągania pinów ze starych uszkodzonych kostek

30 Inne produkty w tej samej kategorii: