RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Kosz na drewno kominkowe stojak przybory miotełka pogrzebacz szufelka

M93088075

Producenta

Metalowy kosz na drzewo, stojak wyposażony w dwie półki oraz narzędzia kominkowe. Już nie musisz się martwić, gdzie trzymać drewno! Kosz pozwoli Ci zachować czystość przy kominku, będąc równocześnie stylową ozdobą. Całość bardzo ładnie się prezentuje, a stojak jest stabilny i posiada nowoczesny design. Stojak na drewno do kominka wykonany został z metalu. Matowe wykończenie sprawia, że zarysowania nie są mocno widoczne. Klasyczna czerń będzie elegancko się prezentować z każdym wnętrzem. Stojak składa się z dwóch poziomów, górna półka zbudowana jest z 4 prętów, na których możemy przechowywać bardziej mokre drewno, natomiast dolna nie posiada żadnych otworów. W związku z tym, że półka jest pełna pozwala to na zachowanie czystości, gdyż uniemożliwia wypadanie drzazg, kawałków kory bądź innych zabrudzeń znajdujących się na górnej półce. W komplecie znajdują się wszystkie elementy niezbędne do obsługi kominków, pieców, grilli, ognisk i innego rodzaju palenisk. Szczypce, szufelka, miotełka oraz pogrzebacz, dzięki czemu zestaw ma szerokie zastosowanie i spełni oczekiwania każdego.

Więcej szczegółów


179.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Kalkulator kredytowy

Więcej informacji

Cechy produktu:

ZESTAW 5w1 – w komplecie znajdują się wszystkie elementy niezbędne do obsługi kominków, pieców, grilli, ognisk i innego rodzaju palenisk; szczypce, szufelka, miotełka oraz pogrzebacz na praktycznym stojaku, dzięki temu zestaw ma szerokie zastosowanie i spełni oczekiwania każdego. Pogrzebacz służy do równomiernego rozkładania palącego się węgla, drewna, peletu, ekogroszku lub brykietu, a także do oczyszczania rusztu w celu lepszego przepływu powietrza. Tą samą funkcje mogą pełnić szczypce, które dodatkowo wykorzystuje się do przenoszenia palących się szczap drewna lub węgla. Jest to szczególnie istotne, kiedy wypadną z paleniska i trzeba je niezwłocznie usunąć z podłoża. Kolejne elementy to szufelka oraz miotełka, które są niezbędne do dokładnego oczyszczenia płyty paleniskowej. Pomagają usunąć nie tylko popiół, ale ewentualnie niedopalone resztki. Akcesoria posiadają specjalne uchwyty za które powiesimy je na haczykach znajdujących się na stojaku.

DUŻA POWIERZCHNIA DO PRZECHOWYWANIA – stojak składa się z dwóch poziomów, jedna z półek – górna, zbudowana jest z 4 prętów, na których możemy przechowywać drewno, natomiast dolna nie posiada żadnych otworów; możemy na niej trzymać drobne akcesoria takie jak podpałka, zapałki, zapalniczka itp. W związku z tym, że półka jest pełna pozwala to na zachowanie czystości, gdyż uniemożliwia wypadanie drzazg, kawałków kory bądź innych zabrudzeń znajdujących się na górnej półce. Produkt w dużym stopniu przyczynia się do utrzymania czystości.

MATOWE WYKOŃCZENIE – stojak wraz z przyborami wykonany jest ze stali nierdzewnej, co dodaje im klasycznego, surowego wyglądu. Matowe wykończenie sprawia, że zarysowania są prawie niewidoczne. Dodatkowo nie widać na nich mniejszych zabrudzeń, a także delikatnych odbarwień spowodowanych bezpośrednim działaniem ognia. Klasyczna czerń będzie elegancko się prezentować z każdym wnętrzem.

PROSTY MONTAŻ – w zestawie znajdują się wszystkie elementy potrzebne do skręcenia całego urządzenia, a cała czynność nie wymaga zaawansowanej wiedzy oraz umiejętności technicznych. Montaż zajmuje zaledwie kilka minut. Zestaw może być przechowywany zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.

1. MIOTEŁKA
2. POGRZEBACZ
3. SZCZYPCE
4. SZUFELKA
5. PÓŁKA DO PRZECHOWYWANIA
6. HACZYKI NA AKCESORIA

Kosz na drewno kominkowe stojak na przybory miotełka pogrzebacz szufelka

Specyfikacja:

Materiał: stal
Maksymalne obciążenie: 30kg
Wymiary (dł/szer/wys): 30/40/73cm
Waga: 7,80kg

Zawartość zestawu:

- stojak
- szczypce
- szufelka
- miotełka
- pogrzebacz

15 Inne produkty w tej samej kategorii: