RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Długopis wymazywalny niebieski zmazywalny dla dzieci 4 sztuki

M70929846

Producenta

Olbrzymi długopis, którzy rozbawi całe towarzystwo - jak olbrzymia strzykawka.

Więcej szczegółów


12,50 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Długopis wymazywalny niebieski zmazywalny dla dzieci 4 sztuki. Niebieski długopis wymazywalny sprawdzi się w szkole, ponieważ gumką, którą jest zakończony, można wymazać każdy popełniony podczas pisania błąd. Elegancki design oraz precyzyjna końcówka sprawiają, że pisanie nimi to czysta przyjemność. Długopisy z możliwością wymiany wkładu posiadają unikalny szybkoschnący tusz, który jest wrażliwy na zmiany temperatury. Dlatego nie powinien być stosowany przy wypisywaniu oficjalnych dokumentów. Błyskawicznie wysycha na papierze, dzięki czemu idealnie nadaje się również do pisania lewą ręką.

4 SZTUKI W ZESTAWIE – cały komplet składa się z 4 długopisów. Każdy z nich ma inny kolor oraz prezentuje inne zwierzątko. Ten zestaw na pewno przypadnie do gustu każdemu małemu artyście.

WYMAZYWALNE - taki długopis sprawdzi się nie tylko w nauce pisania, ale również do szybkich notatek. Dzięki wymazywalnemu tuszowi z łatwością usuniesz drobny błąd lub cały wyraz. Gumka do zmazywania znajduje się na końcu długopisu.

WESOŁE ZWIERZĄTKA – świnka, panda, myszka i miś zachęcą Twoje dziecko do nauki pisania. To będzie nauka poprzez zabawę.

NIEBIESKI WKŁAD - długopisy zostały wyposażone we wkład z niebieskim tuszem. To dobre rozwiązanie dla dzieci, które dotychczas na lekcjach pisały ołówkiem, a teraz muszą się nauczyć korzystania z długopisu. Grubość linii pisania wynosi 0,35 milimetra. Długopis zmazywalny to zdecydowanie dobre rozwiązanie, ponieważ nie pozostawia nieestetycznych śladów.

Cechy produktu:

kolor: szary/biały/różowy/granatowy
kolor pisania: niebieski
grubość pisania: 0,35mm
średnica gumki: 0,8cm
wymiary: 14,5 x 1,5  cm
waga długopisu: 8g
waga zestawu w opakowaniu: 39g
w zestawie: 4 długopisy

30 Inne produkty w tej samej kategorii: