RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Długopisy żelowe kolorowe brokatowe zestaw artystyczny 140 sztuk

M808562554

Producenta

Zestaw długopisów żelowych w różnych kolorach zamknięte w etui z rączką.

Więcej szczegółów


79,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Długopisy żelowe kolorowe brokatowe zestaw artystyczny 140 sztuk.  Został wyposażony w wiele różnych kolorów, w tym kolory: metaliczne, brokatowe, wielokolorowe czy fluorescencyjne. Różne kolory i efekty wizualne zachęcają do korzystania z tego wyjątkowego kompletu przyborów piśmienniczych. Kolorowe długopisy w ogromnym zestawie z etui z pewnością spełnią oczekiwania najbardziej wymagających osób, które potrzebują dużej gamy kolorystycznej, wydajności i ponadprzeciętnej jakości. Zestawu można używać w domu jako narzędzie do kolorowanek np. kolorowanie przez dzieci. Dedykowany jest także do przedszkoli, szkół, dla profesjonalistów czy hobbystów.

PORĘCZNA TECZKA Z RĄCZKA / ORGANIZER – cały zestaw jest spakowany w wygodne etui, takie jak przeźroczysta prostokątna teczka z białą plastikową rączką, co ułatwia przenoszenie i przechowywanie długopisów.

WIELOKOLOROWE
– bogata paleta barw zapewnia nam przyjemność z malowania oraz cieniowania. Zestaw kolorów posiada specjalne barwniki, które zapewniają żywe i trwałe kolory. Są 4 rodzaje kolorów: metaliczne, brokatowe i fluorescencyjne oraz wielokolorowe.

PRZEZNACZENIE
– zestawu można używać w domu jako narzędzie do kolorowanek np. kolorowanie przez dzieci. Dedykowany jest także do przedszkoli, szkół, dla profesjonalistów czy hobbystów.

Specyfikacja zestawu długopisów
:


ilość długopisów: 140 sztuk
4 rodzaje kolorów: metaliczne, brokatowe, wielokolorowe, fluorescencyjne
grubość pisania: 0,8 - 1mm
wymiary etui (szer/wys/gł): 30 x 16 x 10cm
wymiary etui z rączką (szer/wys/gł): 30 x 21 x 10 cm
waga: 1,123 kg
waga w opakowaniu: 1,266 kg

Zawartość zestawu:

- 140 długopisów
- organizer z rączką

30 Inne produkty w tej samej kategorii: