RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Akcesoria do haftu diamentowego zestaw Diamond Painting

M3017246

Producenta

Akcesoria do haftu diamentowego to zestaw, który pomaga układać Diamond Painting wspólnie z rodziną. Dzięki zestawowi każdy będzie mógł się zrelaksować oraz zapomnieć o codziennych problemach.

Więcej szczegółów


40,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Akcesoria do haftu diamentowego zestaw Diamond Painting. Jest to zestaw zawierający m.in. wałek do dociskania diamentów. Przedmiot ten idealnie dociska poszczególne diamenty, pomagając je przykleić oraz wyrównać wyklejaną nimi powierzchnię. Kolejną rzeczą jest praktyczna torba na narzędzia, a także organizer na diamenciki oraz naklejki do ich opisania na organizerze. Dzięki tym elementom można łatwo zachować porządek i przeprowadzić dokładną segregację poszczególnych elementów wchodzących w skład zestawu. Organizer jest zamykany, przez co nie zgubisz ani nie rozsypiesz diamentów. Organizer posiada aż 28 przegródek, spokojnie zmieścisz w nim wszystkie diamenciki. Dodatkowo możesz opisać i okleić każdy kolor diamentów. Przegródki połączone są ze sobą po 4. Można je wyjmować do pracy na hafcie.

Cechy produktu:

DOSKONAŁA ZABAWA DLA KAŻDEGO – akcesoria do haftu diamentowego do doskonała zabawa dla całej rodziny i przyjaciół, a jednocześnie świetna forma spędzania wolnego czasu. Dzięki niej każdy będzie mógł się zrelaksować oraz zapomnieć o codziennych problemach.

MOŻLIWOŚĆ PRECYZYJNEGO WYKLEJANIA OBRAZKÓW – zestaw do haftu diamentowego to akcesorium niezwykle praktyczne, zawierające m.in. wałek do dociskania diamentów, który idealnie je dociska, pomagając jednocześnie je przykleić oraz wyrównać wyklejaną nimi powierzchnię.

ŁATWOŚĆ UTRZYMANIA PORZĄDKU – diamentowy zestaw do majsterkowania zawiera m.in. torbę na narzędzia, organizer na diamenciki oraz naklejki do ich opisania na organizerze, dzięki czemu łatwo można zachować porządek oraz dokładnie przeprowadzić segregację poszczególnych elementów zestawu.

WIELE ELEMENTÓW W ZESTAWIE – w zestawie do haftu diamentowego znajduje się wiele elementów, dzięki którym wyklejanie obrazków diamentowych stanie się o wiele wygodniejsze oraz praktyczne. Zestaw obejmuje akcesoria takie jak 4 „długopisy”, organizer na diamenciki, wałek do dociskania, pinceta, klej, torbę na narzędzia, 3 kuwety oraz naklejki do opisania diamencików na organizerze.

Specyfikacja:

Wymiary organizera: 17,5/10,5/2,5 cm
Wymiary torby: 17,5/24 cm
Wymiary długopisu; 13/2,5 cm
Wymiary walka: 11,3/5 cm
Wymiary kuwety: 11/8 cm
Waga zestawu: 0,280 kg

Zawartość zestawu:

- 4 „długopisy”
- organizer na diamenciki
- wałek do dociskania
- pinceta
- klej
- torba na narzędzia
- 3 kuwety
- naklejki do opisania diamencików na organizerze (możliwość łatwego utrzymania porządku oraz segregacji)

20 Inne produkty w tej samej kategorii: