RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Przewód przedłużający połączenie baterii do rękawic ogrzewanych GLOVii

G2EX GLOVii

Nowy produkt

Przewód przedłużający połączenie między akumulatorami, a rękawicami ogrzewanymi marki Glovii. G2EX to para kabli dzięki którym możesz wyjąć baterię z rękawicy i umieścić ją np. w wewnętrznej kieszeni kurtki. Długość przewodu wynosi 1 metr. Posiada złącza, wtyk żeński DC 3mm / 1,25mm do męskiego DC 3mm / 1,25mm. Prezentowany przedłużacz pasuje do modeli GL2, GS2, GS4, GS5, GS6, GS7, GS8, GS9. Ogrzewane ubrania firmy Glovii to innowacyjna propozycja, która pozwala zachować ciepło organizmu nawet w najchłodniejsze dni na stoku narciarskim. Pracujesz na dworze? Prowadzisz stragan, a Twoje ciało nastawione jest na przenikliwe zimno? W naszej ofercie znajdziesz ubrania, które ogrzeją i uchronią Cię przed morzem.

Więcej szczegółów


15.80 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Grzejąca koszulka, czapka, spodnie, wkładki, pasy, rękawice narciarskie oraz ogrzewany szalik to cała linia produktów Glovii. Wyróżniają się zastosowaniem włókien węglowych do ogrzewania, które, dzięki emisji fal podczerwonych, wpływają korzystnie na krążenie krwi. Odzież marki Glovii zaprojektowana została z myślą o sportowcach, w szczególności uprawiających sporty zimowe. Jest również idealnym rozwiązaniem dla motocyklistów, pracowników budowlanych, myśliwych, fotografów, wędkarzy czy osób starszych. Teraz już nigdy nie zmarzniesz siedząc na rybach, a wielogodzinne stanie na dworze nie będzie takie obciążające dla Twojego organizmu.

Przewód przedłużka między baterią a rękawicami Glovii

9 Inne produkty w tej samej kategorii: