RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Pilot sterowania do podgrzewanych wkładek i skarpetki GLOVii GW2RC

GW2RC GLOVii

Nowy produkt

Oryginalny pilot do podgrzewanych wkładek i skarpetek grzejących marki Glovii. Ogrzewaniem sterujemy za pomocą pilota radiowego, który możemy sobie przypiąć do kluczy. Wygląda jak pilot od centralnego zamka w aucie. Mamy do wyboru 3 moce ogrzewania. Jeśli zgubiłeś, albo zepsułeś pilota to nic straconego ponieważ możesz dokupić kolejny egzemplarz. Aby zaprogramować nowy pilot przeczytaj instrukcję obsługi od Twoich podgrzewanych wkładek.

Więcej szczegółów


49.90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Odzież ogrzewana Glovii to unikalne rozwiązanie pozwalające zachować komfort termiczny nawet w najchłodniejsze dni. W naszej ofercie znajdziesz ubrania, którę ogrzeją Twoje ciało i uchronią Cię przed zimnem. Produkty Glovii wyróżnia zastosowanie włókien węglowych do ogrzewania, które, dzięki emisji fal podczerwonych, wpływają korzystnie na krążenie krwi. Odzież marki Glovii zaprojektowana została z myślą o sportowcach, w szczególności uprawiających sporty zimowe. Jest również idealnym rozwiązaniem dla motocyklistów, pracowników budowlanych, myśliwych, fotografów czy osób starszych. Teraz już nigdy nie zmarzniesz siedząc na rybach!

Dane techniczne pilota:

Sygnały: OFF, LO, MED, HI
Programowanie: patrz instrukcja obsługi urządzenia
Bateria w zestawie: 12V, typ A23

Dodatkowy pilot do sterowania pracą ogrzewanych wkładek Glovii

9 Inne produkty w tej samej kategorii: