Ogrzewany ocieplacz na szyję zasilany Power Bankiem Glovii GA2M

GA2M

Producenta

Ocieplacz do ciała na szyję z wejściem USB sprawi, że zima będzie przyjemniejsza.

Więcej szczegółów

339,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz

Więcej informacji

Ogrzewany ocieplacz na szyję zasilany Power Bankiem Glovii GA2M. Jest uniwersalny dla kobiet i mężczyzn. Zasilany powerbankiem, można użyć dowolnego powerbanku z wyjściem USB 2A. Element grzewczy zbudowany z włókna węglowego zapewnia niespotykaną odporność i trwałość oraz dzięki emisji fal podczerwonych, które korzystnie wpływają na zdrowie i polepszają krążenie krwi. Został on umieszczony na klatce piersiowej i na karku, dzięki czemu ciepło jest rozprowadzane równomiernie.

Zamykana kieszeń służy do przechowywania baterii i daje wygodę użytkowania i nie przeszkadza w czasie codziennych aktywności. To doskonały gadżet, który przypadnie do gustu nie tylko sportowcom i ludziom aktywnym. Jest również idealnym rozwiązaniem dla motocyklistów, pracowników budowlanych, myśliwych, fotografów, czy osób starszych.

Odzież ogrzewana firmy Glovii to unikalne rozwiązanie pozwalające zachować komfort termiczny nawet w najchłodniejsze dni. W naszej ofercie znajdziesz ubrania, które ogrzeją Twoje ciało i uchronią Cię przed zimnem. Grzejąca koszulka, czapka, spodnie, wkładki, pasy, rękawice narciarskie oraz ogrzewany szalik to cała linia produktów Glovii. Wyróżniają się zastosowaniem włókien węglowych do ogrzewania, które, dzięki emisji fal podczerwonych, wpływają korzystnie na krążenie krwi. Odzież marki Glovii zaprojektowana została z myślą o sportowcach, w szczególności uprawiających sporty zimowe. Jest również idealnym rozwiązaniem dla motocyklistów, pracowników budowlanych, myśliwych, fotografów czy osób starszych. Teraz już nigdy nie zmarzniesz siedząc na rybach!

Dane techniczne:

Zasilanie: dowolny power bank z wyjściem 2A USB (nie załączony)
Element grzewczy: 9W - włókno węglowe
Umiejscowienie elementu grzewczego: na klatce piersiowej i na karku
Tryby pracy: 33% (LO/34°C/93°F), 66% (MED/39°C/102°F), 100% (HI/44°C/111°F)
Czas pracy: 10000mAh power bank - 4h
Materiał: 100% poliester
Rozmiar: uniwersalny dla obwodu szyi od 32 do 45 cm
Waga bez baterii: 120g

20 Inne produkty w tej samej kategorii: