Raki kolce na buty nakładki łańcuchy rozmiar 44-47 XL antypoślizgowe

M021085128

Producenta

Raki łańcuchy skutecznie chronią przed poślizgnięciem się i upadkiem podczas złych warunków atmosferycznych. Raki rozmiar 44-47 XL wystarczy naciągnąć na buta i już możemy poruszać się po niebezpiecznym terenie.

Więcej szczegółów


48,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Raki kolce na buty nakładki łańcuchy rozmiar 44-47 XL antypoślizgowe. Elastyczne nakładki na buty, wyposażone w metalowe kolce, które doskonale nadają się na piesze wędrówki po lasach i górach. Poprzez założenie raczków poradzimy sobie podczas marszu w trudnych warunkach atmosferycznych jak śnieg i lód. Każda nakładka zawiera 19 zębów z łańcuchami wykonane ze stali nierdzewnej. Zapewnią bardzo dobrą przyczepność do gruntu.

DOPASOWUJĄ SIĘ - dzięki zastosowaniu elastycznych nakładek z TPE można je dopasować do obuwia o kilku rozmiarach od 44-47, bez ryzyka zsunięcia się ich z buta. Nie męczą nóg, są bardzo lekkie! Dobrze dopasują się do każdego kształtu buta.

NIERDZEWNE ŁAŃCUCH – wykonane ze stali. Są odporne na rdzę i korozję. Wystarczy naciągnąć elastyczny kołnierz i nałożyć na podeszwę buta. Nasze raczki nie zniszczą obuwia, gdyż idealnie przylegają do buta

PRAKTYCZNY POKROWIEC – raki na buty są spakowane w praktyczny pokrowiec, zapinany na zamek. Jest niewielkich rozmiarów zmieści się w kieszonce plecaka czy nawet kieszeni spodni. Będziemy je mieli zawsze przy sobie kiedy będą nam potrzebne.

Specyfikacja:

kolor: czarno/srebrne
materiał: TPE/metal
ilość zębów: 19
rozmiar: XL 44-47
grubość gumy utrzymującej łańcuchy: 0,5 cm
wysokość kolca: 1cm
waga: 332 g
waga z opakowaniem: 372 g
w zestawie: raczki na buty (para) oraz etui

10 Inne produkty w tej samej kategorii: