Raki na buty nakładki rozmiar 45-48 XL raczki kolce antypoślizgowe

M762518123

Producenta

Nakładki raki z kolcami skutecznie chronią przed poślizgnięciem się i upadkiem podczas złych warunków atmosferycznych. Raki wystarczy zaciągnąć na buta i już możemy poruszać się po niebezpiecznym terenie.

Więcej szczegółów


14,89 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Raki na buty nakładki rozmiar 45-48 XL raczki kolce antypoślizgowe. Idealne na spacery po lesie w trudnych warunkach, wycieczki, biegi i wspinaczki po śniegu i lodzie, łowienie ryb na zamarzniętym jeziorze oraz na prace zewnętrzne zimową porą. Zastosowanie elastycznego TPE sprawia, że nakładki są lekkie, rozciągliwe i nie wydzielają zapachów. Ich waga to 178g, więc nie mamy dodatkowego obciążenia podczas wyprawy.

ANTYPOŚLIZGOWE – elastyczne nakładki na buty, wyposażone zostały w metalowe kolce, które doskonale nadają się na piesze wędrówki po  lasach i górach. Po założeniu raczków poradzimy sobie podczas marszu w trudnych warunkach atmosferycznych jak błoto, śnieg i lód.

DOPASOWUJĄ SIĘ DO BUTA - dzięki zastosowaniu elastycznych nakładek z TPE można je dopasować do obuwia o kilku rozmiarach od 45 do 48, bez ryzyka zsunięcia. Nie męczą nóg, są bardzo lekkie! Dobrze dopasowują się do każdego kształtu buta.

ŁATWE W UŻYCIU - raki wystarczy założyć na buty. Zakładanie jest bardzo proste. Najpierw należy wepchnąć na czubek buta, a później zaciągnąć na piętę. Teraz możemy poruszać się po niebezpiecznym terenie.

IDEALNE NA WYPADY W GÓRY - zimowe wycieczki górskie to niezapomniane widoki, ale jednocześnie wiele niebezpieczeństw związanych z oblodzeniem szlaków. Elastyczne nakładki z kolcami rozciągają się i pasują na buty zarówno nastolatków jak i dorosłych. To dodatkowe zabezpieczenie, bez którego nikt nie powinien wychodzić w góry.

Cechy produktu:

- uniwersalny rozmiar
- antypoślizgowe
- dopasowują się do kształtu buta
- gumowa nakładka
- lekkie
- elastyczne TPE
- nie wydzielają zapachów
- zajmują mało miejsca po złożeniu
- szybkie zakładanie
- w zestawie para raków

Raki na buty nakładki rozmiar 45-48 XL raczki kolce antypoślizgowe:

kolor: czarno/srebrne
materiał: TPE/metal
ilość zębów w 1 raku: 10
rozmiar: XL 45-48
grubość gumy: 0,3 cm
wysokość kolca: 3,5 mm
wymiary na płasko: 24,5 x 14 cm
waga: 178 g
waga z opakowaniem: 187 g

7 Inne produkty w tej samej kategorii: