Huśtawka plastikowa deska ławeczka na linach place zabaw

M716310

Producenta

Plastikowa, czerwona huśtawka na linach z systemem antypoślizgowym na siedzisku.

Więcej szczegółów


34,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Huśtawka plastikowa deska ławeczka na linach place zabaw. Liny są bardzo wytrzymałe, co zapewnia bezpieczeństwo podczas bujania. Huśtawki można używać samodzielnie lub w połączeniu z innymi konstrukcjami. Sprawdzi się w ogrodzie, na tarasie, ale również jako element uzupełniający do podwieszenia na konstrukcji placu zabaw. Przystosowana jest do różnych warunków atmosferycznych, dzięki czemu może służyć na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. Siedzisko zostało wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego, odpornego na zmienne warunki atmosferyczne, takie jak działanie promieni słonecznych, deszcz czy też niska temperatur. Siedzisko jest specjalnie wyprofilowane, dzięki czemu korzystanie z niego jest komfortowe i przyjemne. Dziecko siedzi stabilnie i może się bezpiecznie huśtać.

Huśtawka plastikowa deska ławeczka na linach place zabaw:

kolor: czerwony
obciążenie maksymalne: 75kg
wymiary (dł/szer/wys): 43/16,5/max. 175cm
waga: 900g

STABILNA – siedzisko wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego; metalowe elementy zapewniają trwałość i bezpieczeństwo; wytrzymałe liny gwarantują, że huśtawka się nie nie zerwie.

ŁATWY MONTAŻ - Montaż huśtawki jest niezwykle prosty i nie wymaga skomplikowanych czynności czy doświadczenia. Plastikowa huśtawka na linach jest lekka i posiada niewielkie rozmiary, co sprawia, że przeniesienie jej czy też zabranie w podroż nie stanowi większego problemu. Wytrzymałe liny i metalowe, solidne elementy mocujące gwarantują bezpieczeństwo dziecka i dają pewność, że huśtawka się nie zerwie.

LEKKA – plastikowa huśtawka na linach jest lekka i posiada niewielkie rozmiary, co sprawia, że przeniesienie jej czy też zabranie w podroż nie stanowi większego problemu.

PROFILOWANE SIEDZISKO – siedzisko jest specjalnie wyprofilowane, dzięki czemu korzystanie z niego jest komfortowe i przyjemne. Dziecko siedzi stabilnie i może się bezpiecznie huśtać.

ŚWIETNA ZABAWA – zapewni rozrywkę dzieciom w czasie wolnym; uprzyjemni czas zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Z pewnością sprawi mnóstwo radości, urozmaici czas wolny i przegoni nudę. To doskonała forma zabawy.

Ostrzeżenie. Wyłącznie do użytku domowego (na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń).

30 Inne produkty w tej samej kategorii: