RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Huśtawka dla dzieci drewniana płaskie siedzisko z linami

MAX-3090818

Nowy produkt

Huśtawka do zawieszenia samodzielnie lub w połączeniu z innymi konstrukcjami. Sprawdzi się w ogrodzie, na tarasie, ale również jako element uzupełniający do podwieszenia na konstrukcji placu zabaw. Uprzednio jednak zaleca się zaimpregnować huśtawkę, gdyż wykonana została z surowego drewna. Siedzisko jest specjalnie wyszlifowane, gładkie, o ładnym kształcie i estetycznym wyglądzie, dzięki czemu korzystanie z niego jest komfortowe, bezpieczne i przyjemne. Wszystko co z drewna powraca ponownie do łask, a uzupełnione drewnianymi elementami ogrody wyglądają bardziej naturalnie. Montaż huśtawki jest niezwykle prosty i nie wymaga skomplikowanych czynności czy doświadczenia.


Więcej szczegółów


31.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Drewniana huśtawka na linach jest lekka i posiada niewielkie rozmiary, co sprawia, że przeniesienie jej czy też zabranie w podroż nie stanowi większego problemu. Wytrzymałe liny i metalowe, solidne elementy mocujące gwarantują bezpieczeństwo dziecka i dają pewność, że huśtawka się nie zerwie. Huśtawka to jedna z najbardziej popularnych zabawek zarówno w domu i w ogrodzie. Z pewnością sprawi mnóstwo radości, urozmaici czas wolny i przegoni nudę. Korzystanie z niej to sama przyjemność niezależnie od miejsca.

STABILNA – siedzisko wykonane z wytrzymałego drewna; metalowe elementy zapewniają trwałość i bezpieczeństwo; wytrzymałe liny gwarantują, że huśtawka się nie nie zerwie.
LEKKA – niska waga powoduje, że łatwo ją przenosić oraz transportować.

ESTETYCZNE SIEDZISKO – specjalnie wyszlifowane, gładkie, o ładnym kształcie siedzisko wpływa na atrakcyjność, komfort oraz bezpieczeństwo użytkowania.

ŚWIETNA ZABAWA
– zapewni rozrywkę dzieciom w czasie wolnym; uprzyjemni czas zarówno w domu, jak i na zewnątrz.

Specyfikacja:

Wiek: 3+
Certyfikaty: CE, EN71
Obciążenie maksymalne: 75kg
Materiał: drewno
Wymiary (dł/szer/wys): 16/40/max.170cm
Waga: 1,05kg

Drewniana huśtawka o prostej kontrukcji do pomalowania

24 Inne produkty w tej samej kategorii: