Huśtawka ogrodowa okrągła plastikowa czerwona z liną 150kg

M7112119

Producenta

Okrągła huśtawka dla dzieci, która nie posiada oparcia, co pomaga ćwiczyć dziecięcą równowagę i koordynację, pozytywnie wpływając na rozwój.

Więcej szczegółów


34,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Huśtawka ogrodowa okrągła plastikowa czerwona z liną 150kg. Każdy z nas wie jak bardzo ważna jest dojrzałość fizyczna dziecka. Ta łatwa w montażu zabawka może zaowocować w rozwoju naszej pociechy. Mocna lina, na której zawieszamy huśtawkę jest wytrzymała, co zapewni bezpieczeństwo użytkowania. Huśtawkę zawieszamy na kółeczkach, zaś liny regulujemy tzw. ósemkami. Te metalowe elementy są wykonane z galwanizowanej stali, która jest odporna na rdzę.

REGULOWANA WYSOKOŚĆ I OBCIĄŻENIE DO 150kg - choć huśtawka okrągła jest niewielkich wymiarów i sama waży niewiele, jest w stanie utrzymać nie tylko małe dziecko. Maksymalne obciążenie huśtawki ogrodowej wynosi aż 150 kg, więc z powodzeniem może usiąść na niej również dorosły, bez ryzyka, że huśtawka dla dzieci ulegnie uszkodzeniu. Dodatkowo regulowana wysokość od 100 do 170 cm sprawiają, że na huśtawce mogą również huśtać się większe dzieci.

NIE TYLKO DO OGRODU – choć nazwa wskazuje, że jest to huśtawka ogrodowa, można ją z powodzeniem wykorzystać również w innych miejscach, w tym np. w domu oraz na tarasie.

LEKKA I NIEWIELKICH WYMIARÓW – huśtawka okrągła jest niewielka i lekka. Nie zajmuje wiele miejsca i można ją bez problemu schować, gdy nie jest używana lub zabrać ze sobą.

Huśtawka ogrodowa okrągła plastikowa czerwona z liną 150kg:

lekkie i wytrzymałe tworzywo: tak
linka: nylonowa
metalowe mocowanie: tak
max obciążenie 150 kg
długość: 100-175cm
siedzisko: 28/4cm
waga: 0,57kg

30 Inne produkty w tej samej kategorii: