RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Prostokątna pokrywa solarna do basenów 732 x 366 cm Bestway 58228

Bestway 58228

Nowy produkt

Cieplejsza woda w basenie za sprawą energii słonecznej! Pokrywa solarna marki Bestway do basenów prostokątnych wykorzystuje energię słoneczną do podgrzewania oraz utrzymywania ciepłej wody w basenie. Jednocześnie przykryty przez nią basen utrzymuję ciepłotę wody znacznie dłużej i w nocy woda się nie wychładza. Dodatkowo tak jak zwyczajne pokrywy zabezpiecza wodę przed zabrudzeniami. Pokrywa pasuje do basenów ogrodowych o o wymiarach 732 x 366 x 122 cm. Wystarczy położyć pokrywę bezpośrednio na tafli wody i pozostawić na słońcu.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


289.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Kalkulator kredytowy

Opis funkcji

Rodzaj basenu stelażowy
Kształt basenu prostokątny
Szerokość basenu 366cm
Długość basenu 732cm

Więcej informacji

Już po kilku godzinach możemy wsunąć ręką do wody i stwierdzimy kilku stopniową różnicę w temperaturze wody. A nocą, kiedy jest chłodniej pokrywa solarna zmniejsza stopień wychładzania się wody. Zatrzymuje ciepło i dnia następnego możemy szybciej skorzystać z kąpieli. Pokrywa solarna utrzymuje się na powierzchni wody, należy ułożyć ją warstwą bąbelkową do dołu. Na jej środku znajdują się otwory deszczowe, które nie pozwalają na zbieranie się wody z opadów atmosferycznych. Nie ma przeszkód, aby jednocześnie stosować obie pokrywy, czyli solarną, która izoluje utrzymane ciepło oraz tradycyjne przykrycie zawiązywane na basenie. Pamiętajmy, że jeśli posiadamy nietypowy basen to pokrywę solarną można dociąć samemu do odpowiedniego wymiary.

Główne cechy:

- pływa po tafli wody
- wykorzystuje energię słoneczną
- przyśpiesza nagrzewanie wody
- zmniejsza utratę ciepła
- w zestawie poręczna torba
- zabezpiecza basen przed liśćmi i owadami

Dane techniczne:

Wymiary pokrywy: 687 x 336 cm
Zastosowanie do basenu: 732 x 366 x 122 cm
Waga: 3,50 kg

19 Inne produkty w tej samej kategorii: