RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Platforma wibracyjna do ćwiczeń masażer z Bluetooth 3D pilot 2x silniki

MAX-21390914

Nowy produkt

Platforma wibracyjna jest świetną opcją dla osób, które potrzebują wzmocnić swoje mięśnie bez wychodzenia z domu. Urządzenie jest również doskonałe dla osób zmagających się z reumatyzmem, osteoporozą. Ćwiczenia na platformie wzmacniają ścięgna i więzadła, a drgania wpływają na zwiększenie gęstości tkanki kostnej. Platforma jest dla osób początkujących jak i zaawansowanych. Posiada 5 programów ćwiczeń oraz 180 różnych ustawień prędkości. Została zaprojektowana tak, by zwiększyć bezpieczeństwo korzystania z niej, a jej kształt jest lekko zakrzywiony. Przyczepność jest o wiele większa niż w zwykłej platformie, w znaczący sposób poprawia to zachowanie równowagi podczas ćwiczeń przy dużej prędkości. Platforma pozwala na kontrolowanie swojego treningu na podświetlanym wyświetlaczu. Możemy na nim zobaczyć wybrany program treningowy, dystans, czas, prędkość.

Więcej szczegółów


555.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Kalkulator kredytowy

Więcej informacji

ZAKRZYWIONY KSZTAŁT - jako jeden z niewielu modeli nasza platforma została zaprojektowana tak, by zwiększyć bezpieczeństwo ćwiczeń. Kształt platformy jest lekko zakrzywiony, dlatego przyczepność jest o wiele większa niż w zwykłej platformie, w znaczący sposób poprawia to zachowanie równowagi podczas ćwiczeń przy wysokiej prędkości. Do zestawu dołączono 2 taśmy oporowe, które wniosą do Twojego treningu jeszcze większe zaangażowanie mięśni, pozwolą one również na mocniejsze rozgrzanie ciała. Ekspandery mają świetne zastosowanie w ujędrnianiu ramion – pomagają pozbyć się tzw. "kurzych skrzydełek", klatki piersiowej i pleców. Taśmy mocuje się do urządzenia za pomocą karabińczyków, więc bez problemu można je zdjąć.

2 SILNIKI – EFEKT 3D - dzięki zastosowaniu dwóch, niezwykle cichych silników platforma ma możliwość wielokierunkowej oscylacji 3D. W porównaniu do zwykłych platform, przynosi to większe efekty. Urządzenie poprzez działanie wibracji angażuje do pracy dużo więcej mięśni niż podczas tradycyjnego treningu, dlatego jest o wiele bardziej skuteczne ponieważ mięśnie podane są silnym skurczom i podwójnie obciążone – przez aktywność fizyczną + wibrację. Włącza do pracy całe ciało, ręce, brzuch, pośladki, nogi, uda, łydki

CIESZ SIĘ MUZYKĄ PODCZAS ĆWICZENIA - platforma wibracyjna pozwala na słuchanie Twojej ulubionej muzyki. Możesz połączyć swój smartfon za pomocą Bluetooth, a wbudowane 2 głośniki sprawią, że ćwiczenie urozmaici codzienny trening i doda pozytywnej energii, która przełoży się na efektywność ćwiczeń.

15 MINUT DZIENNIE - efekty ćwiczenia mogą być widoczne już po 6 treningach, zakładając, że ćwiczymy 2-3 razy w tygodniu. W trening zaangażowanych jest około 90% mięśni, podczas gdy przy tradycyjnych metodach treningowych jedynie 40% - 50%. Platforma wibracyjna pozwoli uzyskać wymarzoną sylwetkę!

1. ANTYPOŚLIZGOWA POWIERZCHNIA
2. PRZEŁĄCZNIK ON / OFF
WEJŚCIE NA ZASILACZ
3. UCHWYT UMOŻLIWIA MOCOWANIE TAŚMY
4. PILOT
5. 2 TAŚMY OPOROWE
6. ZASILACZ
7. 2 WBUDOWANE GŁOŚNIKI
8. UCHWYT UMOŻLIWIAJĄCY PRZENOSZENIE
9. ANTYPOŚLIZGOWE STOPKI

Platforma wibracyjna do ćwiczeń i odchudzania się

Specyfikacja techniczna:

Moc: 200W + 200W
Napięcie: 220-240V
Częstotliwość: 50-60Hz
Maksymalne obciążenie: 150kg
Amplituda drgań: 10mm
Częstotliwość wibracji: 50Hz
Ilość skurczów na minutę: 50
Głośnik: 3W
Zakres prędkości: 99-180
Ilość poziomów: 180
Ilość programów: 5
Ilość stopni intensywności: 3
Wersja bluetooth: 4.2
Materiał: ABS
Wymiary platformy (dł/szer/wys): 78/39/18cm
Długość taśm bez rozciągania: 65cm
Wymiary pilota (dł/szer/wys): 12/4,5/2,5cm
Waga zestawu: 19,35kg
Waga z opakowaniem: 21,5kg

Zawartość zestawu:

- platforma wibracyjna
- zasilacz
- taśmy oporowe
- pilot

3 STOPNIE INTENSYWNOŚCI


I – stanie na środku urządzenia stymuluje chód - 60km/h

II – zachowanie lekkiego odstępu nóg stymuluje jogging - 120km/h

III – szerokie rozstawienie nóg stymuluje bieg - 180km/h
Bez wychodzenia z domu ćwicz i chudnij

CIESZ SIĘ MUZYKĄ PODCZAS ĆWICZENIA


Łącz przyjemne z pożytecznym - platforma wibracyjna pozwala na słuchanie Twojej ulubionej muzyki. Możesz połączyć swój telefon za pomocą bluetooth lub podłączyć pen drive. Muzyka do ćwiczeń to świetny sposób, żeby urozmaicić sobie codzienny trening i zmotywować się do jeszcze większego wysiłku.
Platforma Wibracyjna Wibrująca Masażer Bluetooth

W zestawie znajdują się taśmy oporowe, które zwiększą zaangażowanie mięśni, pozwolą na mocniejsze rozgrzanie ciała co za tym idzie – większe spalanie tkanki tłuszczowej.

Na platformie możesz wykonywać różnego rodzaju ćwiczenia

JAK DZIAŁA PLATFORMA WIBRACYJNA?

Urządzenie stymuluje układ nerwowo-mięśniowy przy użyciu drgań o określonej częstotliwości. Ćwiczenia wykonuje się stojąc na niej, opierając się, lub dotykając konkretnymi częściami ciała. Platforma poprzez działanie wibracji angażuje do pracy dużo więcej mięśni niż podczas tradycyjnego treningu, dlatego jest o wiele bardziej skuteczna ponieważ mięśnie podane są silnym skurczom i podwójnie obciążone – przez aktywność fizyczną + wibrację.

SZYBKIE EFEKTY


Efekty ćwiczenia mogą być widoczne już po 6 treningach, zakładając, że ćwiczymy 2-3 razy w tygodniu. W trening zaangażowanych jest około 90% mięśni, podczas gdy przy tradycyjnych metodach treningowych jedynie 40% - 50%. Platforma wibracyjna pozwoli uzyskać wymarzoną sylwetkę!
Szybkie spalanie i powrót do sylwetki

JAKIE SĄ KORZYŚCI Z UŻYWANIA PLATFORMY WIBRACYJNEJ?

- wymodelowane ciało
- pozbycie się cellulitu
- masa mięśniowa
- jędrne ciało
- lepsze krążenie krwi
- więcej energii
- rozluźnienie mięśni
- przyspieszenie metabolizmu
- brak obciążenia stawów, ścięgien i kości

15 MINUT TRENINGU NA PLATFORMIE ZASTĄPISZ:

1H BIEGANIA
200 BRZUSZKÓW
200 POMPEK
0,5H PŁYWANIA
1H JAZDY ROWEREM

Platforma z ekspanderami do ćwiczenia w domu
Regulacja platformy do podłożaNÓŻKI POZIOMUJĄCE
Dzięki zastosowaniu gumowych stopek znajdujących się na podstawie platformy nierówna powierzchnia nie stanowi problemu, stopki wyrównają powierzchnię, a trening będzie przyjemny i bezpieczny.

AŻ 2 SILNIKI!


wielokierunkowa oscylacja jest możliwa dzięki zastosowaniu dwóch, bardzo cichych silników, które w porównaniu do zwykłych platform przynoszą dużo większe efekty.

TRYB L – RUCHY POZIOME
W trybie L platforma porusza się na boki – możesz ustawić czas treningu od 1 do 10 minut.

TRYB H – RUCHY PIONOWE
W trybie H platforma porusza się góra / dół - możesz ustawić czas treningu od 1 do 10 minut.

TRYB LH – RUCHY POZIOME + PIONOWE – 3D
W trybie LH platforma wykonuje ruchy 3D, a dokładniej łączy ruch poziomy (L) z pionowym (H) - możesz ustawić czas treningu od 1 do 10 minut.Platforma wibracyjna do ćwiczeń wibrująca masażer z Bluetooth 3D pilot 2x silniki

29 Inne produkty w tej samej kategorii: