RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Moskitiera do parasola ogrodowego średnica 3,5 metra czarna antykomarowa

M3112268

Producenta

Parasol ogrodowy jest wyjątkowo przydatnym oraz praktycznym elementem wyposażenia ogrodu, tarasu, balkonu czy działki. Moskitiera na parasol ogrodowy to idealny sposób na ochronę przed owadami. Stanowi bardzo dobrą osłonę przed komarami, muchami, osami, pszczołami oraz innymi owadami. Dzięki moskitierze do parasola będzie można spokojnie zjeść posiłek, a owady nie będą wówczas stanowiły żadnego problemu. Prezentowana moskitiera to model przeznaczony do parasola o średnicy 350cm. Wykonana została z wysokiej jakości materiału, posiada sznurek na dole na zacisk z obciążeniem, dzięki czemu pozostaje bez ruchu nawet w przypadku silniejszego wiatru. Jest koloru czarnego, zakładana jest na czaszę parasola, a jej wysokość wynosi 260 centymetrów. Założenie moskitiery do parasola zajmie Ci zaledwie kilka minut. Wystarczy nałożyć ją na czaszą parasola i zacisnąć sznurek do pożądanej szerokości. Moskitiera jest zamykana na wygodny w użytkowaniu zamek. Świetnie zabezpiecza przed owadami, w szczególności wieczorami, gdy pod parasolem świeci się światło.

Więcej szczegółów


87.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Główne cechy:

ZAPEWNIA OCHRONĘ PRZED INSEKTAMI – moskitiera do parasola zapewnia skuteczną ochronę przed insektami (m.in. przed komarami, muchami, osami, pszczołami) zarówno w przydomowych ogrodach, jak i na działkach. Dzięki niej można spokojnie zjeść posiłek, a owady w tym w żaden sposób nie przeszkodzą.

STABILNA KONSTRUKCJA – moskitiera na parasol ogrodowy wykonana została z wysokiej jakości materiału, ponadto posiada sznurek na dole z obciążeniem, dzięki czemu pozostaje bez ruchu nawet w przypadku silniejszego wiatru.

STANOWI ZACISZNĄ PRZESTRZEŃ – moskitiera ogrodowa stanowi bardzo przytulną i zaciszną przestrzeń, nie odcinając jednocześnie osób przebywających pod parasolem od otoczenia i nie zasłaniając tym samym widoku.

ŁATWA I SZYBKA DO ZAŁOŻENIA – moskitiera do parasola jest niezwykle łatwa i do tego szybka do założenia, oprócz tego bardzo łatwo można ją złożyć i przechowywać, ponadto nie zajmuje wiele miejsca.

Dane techniczne:

- kolor: czarny
- na czaszę parasola
- średnica: 3,5 m
- wysokość: 260 cm
- na zamek
- obciążający sznurek na dole
- waga: 1,5kg
- moskitiera do parasola o średnicy 350 cm

11 Inne produkty w tej samej kategorii: