RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Sorter drewniana biedronka układanka logiczna zręcznościowa dla dzieci

MAX-2912172

Nowy produkt

Drewniane zabawki są trwałe i odporne na uszkodzenia. Drewniana układanka biedronka to swego rodzaju sorter, kótry spodoba się każdemu maluchowi. Drewniana biedronka z klockami będzie odpowiednia zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek. Żywe kolory przyciągają wzrok najmłodszych, pobudzają wyobraźnię i zachęcają do zabawy. Układanka biedronka rozwija zdolności manualne dzieci, pomaga ćwiczyć koordynację ruchową i rozwija zdolność logicznego myślenia. Zabawa polega na zręcznym montażu i demontażu klocków na czerwonej biedronki. Drewniane bolce posiadają dodatkowe wystające elementy, które uniemożliwiają proste przesuwanie klocków.

Więcej szczegółów


18.99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Opis funkcji

Wiek użytkownika od 1 roku

Więcej informacji

Podczas zabawy zadaniem dziecka jest dopasowanie odpowiedniego kształtu klocka do odpowiedniego bolca, a następnie poprowadzenie klocka z góry na dół przez wystające przeszkody. Klocki w drewnianym sorterze biedronka mają różne kolory i kształty. Oprócz zabaw manualnych dziecko może ćwiczyć również kolory i nazywać poszczególne kształty. Drewniana biedronka z klockami jest bezpieczna dla najmłodszych. Wykonana jest z wysokiej jakości drewna, a dzięki dokładnemu oszlifowaniu i pomalowaniu nie zawiera ostrych i niebezpiecznych krawędzi. Układanka biedronka drewniana do wspaniała zabawka dydaktyczna, która rozwija zdolności poznawcze u najmłodszych, uczy ich cierpliwości, koncentracji i doskonale ćwiczy pamięć.

Cechy produktu:

ĆWICZY MAŁE RĄCZKI - zabawa z kształtami ćwiczy rączki najmłodszych i pomaga w rozwijaniu ich zdolności motorycznych. Klocków nie wystarczy dopasować do odpowiedniej wierzy – trzeba jeszcze nimi manipulować, by przeszły przez wystające na wieżach przeszkody.

BAWI I ROZWIJA
- kolorowa biedronka pobudza wyobraźnię oraz kreatywność. Zabawa z dopasowaniem klocków doskonale pomaga ćwiczyć zmysł koncentracji i zdolność logicznego myślenia. To świetny sposób również na ćwiczenie cierpliwości, koncentracji i pamięci.

TRWAŁA
- zabawki drewniane są wyjątkowo trwałe i odporne na uszkodzenia, dzięki czemu posłużą latami w nienaruszonym stanie, w przeciwieństwie do swoich licznych odpowiedników wykonanych z plastiku. To zabawka, która z powodzeniem posłuży nie tylko jednemu dziecku, ale i całym pokoleniom.

BEZPIECZNA
- zabawka wykonana jest z wysokiej jakości drewna, a wszystkie elementy zostały dokładnie oszlifowane i pomalowane na żywe kolory bezpiecznymi farbami. Bezpieczeństwo dla najmłodszych potwierdzają certyfikaty CE i EN 71.

Specyfikacja:

Wiek: 1+
Certyfikaty: CE, EN 71
Materiał: drewno
Wymiary (dł/szer/wys): 18/15,7/11,5 cm
Waga: 470 g
Waga z opakowaniem: 580 g
W zestawie: biedronka i 16 klocków

Sorter drewniane klocki dla dzieci do układania Biedronka

30 Inne produkty w tej samej kategorii: