RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Pociąg drewniany sorter edukacyjny klocki XL kolejka do zbudowania

M86911840

Nowy produkt

Kolorowa kolejka z drewna składająca się z wielu części do samodzielnego złożenia przyciąga uwagę dziecka i zachęca do zabawy. Zestaw składa się z lokomotywy z 2 bolcami oraz kolorowymi pierścieniami i dwóch wagoników na kółkach, które są jednocześnie sorterem klocków o różnych kolorach i figurach geometrycznych. Taki pociąg a zapewni godziny świetnej zabawy. Dziecko może bawić się pojedynczymi wagonikami lub łączyć je w pociąg. Wagony łączą się za pomocą haczyków. Każdy wagon posiada wystające bolce, na które dziecko musi dopasować odpowiedni kształt klocka. Koło posiada 1 bolec, prostokąt 2, trójkąt 3, a kwadrat 4 bolce. Zabawa z pociągiem wspomaga umiejętności manualne, ćwiczy sprawność oraz dokładność rączek. Zastosowane drewno i farba są bezpieczne dla zdrowia.

Więcej szczegółów

Wysyłka 24-48h


22.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Informacje dodatkowe:

SORTER - wagoniki dołączone do lokomotywy są również sorterem! Każdy wagonik posiada bolce, na które dziecko dopasowuje odpowiednie kształty klocka. Koło posiada 1 bolec, prostokąt 2, trójkąt 3, a kwadrat 4 bolce.

ĆWICZENIE ZMYSŁÓW DZIECKA - maluch uczy się kojarzenia kształtów i kolorów, ćwiczy zmysł dotyku. Zabawa z pociągiem wspomaga umiejętności manualne, ćwiczy sprawność oraz dokładność manualna rączek. Pozwoli przejść dziecku na kolejny etap rozwoju.

BEZPIECZEŃSTWO JEST NAJWAŻNIEJSZE - drewniane zabawki to ponadczasowa propozycja, która zachwyci każdego malucha. Klasyczne piękno drewna oraz jego wytrzymałość sprawiają, że od zawsze cieszy się ono ogromnym uznaniem. Ponadto są bezpieczne dla każdego malucha. Pochodzący z natury surowiec powoduje, że nawet jeżeli dziecko weźmie zabawkę do buzi nie będzie miało styczności z niebezpiecznymi tworzywami. Zabawki zostały pomalowane specjalną nieszkodliwą dla zdrowia farbą.

Specyfikacja techniczna:

Wiek: 3+
Materiał: drewno
Ilość elementów: 25
Wymiary (szer/wys): 31/7,5cm
Waga zestawu: 0,3kg
Waga z opakowaniem: 0,32kg

Zawartość zestawu:

- lokomotywa
- 2x wagony
- klocki x22

30 Inne produkty w tej samej kategorii: