RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Pizza drewniana do krojenia układania na rzep 6 kawałków pizzy talerz

MAX-9271110

Nowy produkt

Drewniana pizza to zabawka do krojenia i układania przeznaczona dla dzieci od 3 roku życia. Jeśli Twoje dziecko posiada zabawkową kuchnię, to warto ją wyposażyć w zestaw do robienia pizzy. Drewniana pizza do krojenia to świetna zabawka i forma spędzania czasu z rodzicami, kolegami i koleżankami. Pizza dla dzieci składa się z sześciu kawałków, które są połączone ze sobą rzepami. W zestawie znajduje się nóż, za pomocą którego można pizzę „pokroić” na części. Dodatkowo na każdym kawałku pizzy znajdują się trzy rzepy, na które można położyć swoje ulubione przysmaki. Mały kucharz ma do dyspozycji 18 dodatków, które można układać na pizzy według własnych upodobań. Ułożona pizza serwowana jest na drewnianym talerzu, na którym można ją przenieść z piekarnika do stolika.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


31.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Opis funkcji

Wiek użytkownikaod 3 lat

Więcej informacji

Z drewnianą pizzą dla dzieci można bawić się w profesjonalnego kucharza, w restaurację, sklep, przyjęcie czy gotowanie dla rodziny. To również świetny sposób na naukę krojenia i ćwiczenie koordynacji wzrokowo-ruchowej. Dziecko może ćwiczyć podstawowe działania matematyczne, liczenie dodatków, odejmowanie i dzielenie.

Specyfikacja:

Wiek: 3+
Certyfikaty: CE, EN 71
Wymiary (szer/wys): 23/4cm
Waga zestawu: 900g
Waga z opakowaniem: 1kg

Zawartość zestawu:


- 6 kawałków pizzy
- spód
- łopatka (nóż) do oddzielania kawałków pizzy
- 18 dodatków do pizzy z rzepem - pieczarki, salami, cebula, pomidor, oliwki

26 Inne produkty w tej samej kategorii: