RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Kabel optyczny 3 metry 9-11MHz Toslink T-T dźwięk 7.1 Dolby Surround

MAX-1130912

Nowy produkt

Optyczny przewód Toslink-Toslink służy do cyfrowego przesyłania dźwięku (Digital), za pośrednictwem wiązki światła. Kabel optyczny sprawdzi się idealnie do łączenia urządzeń kina domowego, DVD, Blue-Ray, XboX, wzmacniacze, PlayStation, amplitunery, a także innych urządzeń wyposażonych w złącza cyfrowe Toslink. Przewód optyczny ma długość aż 3 metrów więc można nim wygodnie połączyć sprzęt i ukryć za szafkami. Obudowa przewodu optycznego wykonana jest z trwałego plastiku. Tworzywo to jest wytrzymałe i elastyczne jednocześnie, dzięki czemu kabel jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Kabel optyczny obsługuje optymalne pasmo 9 MHz – 11 MHz. Jego podłączenie do urządzenia jest bardzo łatwe i zajmuje dosłownie chwilę.

Więcej szczegółów


14.99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Opis funkcji

Długość przewodu3 metry
Końcówka przewoduzłącze optyczne

Więcej informacji

Niewątpliwą przewagą kabla optycznego nad standardowymi przewodami analogowymi jest brak impulsu elektrycznego, co w konsekwencji sprawia, że przesył nie jest zakłócany elektromagnetycznie i radiowo. Dźwięk może być przesyłany wiązką światła nawet na duże odległości i nie odbije się to negatywnie na jego jakości. Mała tłumienność sprawia, że z optycznym przewodem toslink-toslink otrzymamy na wyjściu dźwięk krystalicznie czysty, bez jakichkolwiek zniekształceń, różnic potencjałów i strat sygnałowych. Wtyki kabla są miedziane, dzięki czemu są wytrzymałe i gwarantują idealną styczność. Przewód optyczny może obsługiwać formaty cyfrowe, takie jak dźwięk wielokanałowy 7.1 Dolby Surround, DTS i Prologic. Optyczny przewód toslink-toslink spełnia standardy RoHS i jest odporny na uszkodzenia EMI.

CZYSTY DŹWIĘK - kabel charakteryzuje się bardzo niską tłumiennością, przesyłany dźwięk jest czysty i nie towarzyszą mu żadne zakłócenia i zniekształcenia. Na wyjściu otrzymujemy w konsekwencji dźwięk o takiej samej jakości, jak na wejściu. Przy wysokiej jakości sprzętu (głośniki/wzmacniacz/odtwarzacz) możemy cieszyć się doskonałym, krystalicznie czystym dźwiękiem.

OPTYCZNY PRZESYŁ - kable optyczne służą do cyfrowego przesyłania dźwięku za pomocą wiązki światła, a nie impulsu elektrycznego, dzięki czemu jakość przesyłu nie jest zakłócana radiowo czy elektromagnetycznie. Daje to ogromną przewagę nad standardowymi kablami typu analogowego.

MIEDZIANE WTYKI - wtyki miedziane są bardzo solidne i wyjątkowo wytrzymałe, są gwarancją perfekcyjnej styczności, a ponadto sprawiają, że przewód charakteryzuje się długą żywotnością.

ŁATWE PODŁĄCZENIE - jedną stronę przewodu należy podpiąć do wtyku "optical OUT" (np. wyjście z telewizora), drugą do wtyku "optical out" w urządzeniu do którego ma zostać przesłany dźwięk (np. kino domowe z głośnikami).

Specyfikacja:

Materiał: plastikowa powłoka, miedziany rdzeń w środku
Pasmo przenoszenia: 9-11MHz
Długość: 3 metry
Waga: 130g

OBSŁUGA FORMATÓW CYFROWYCH, TAKICH JAK:

- dźwięk wielokanałowy 7.1 Dolby Surround
- DTS
- Prologic

Kabel Optyczny 9-11MHz. 7.1 Toslink T-T Digital 3m

30 Inne produkty w tej samej kategorii: