Czapka Świętego Mikołaja uniwersalny rozmiar dla każdego strój

M241217

Producenta

Czapka Świętego Mikołaja o uniwersalnym rozmiarze i prostym wzorze.

Więcej szczegółów

9,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz

Więcej informacji

Czapka Świętego Mikołaja uniwersalny rozmiar dla każdego strój. Teraz i Ty zostaniesz Mikołajem. Czapki możecie ubrać całą rodziną i jeszcze bardziej przeżywać magię Świat Bożego Narodzenia. Doskonała atrakcja dla dzieci. Czapka jest uniwersalnego rozmiaru, będzie pasować zarówno dla nastolatków, kobiety jak i mężczyzn. Czapka została wykonana z pluszu jest ciepła i chroni przed zimnem w okresie świątecznych dni. Od środka jest nieco sztywna co ułatwia jej formowanie na głowie.

NIEZASTĄPIONY ELEMENT STROJU - jest niezastąpionym elementem w mikołajki i na święta. Wykonana została z najlepszych jakościowo materiałów. Czapka ma rozmiar uniwersalny, pasuje na każdą głowę. Niezbędna dla każdego Mikołaja.

ZABAWA I TRADYCJA - dla wielu ludzi noszenie czapki Mikołaja to zabawa i element tradycji podczas spotkań rodzinnych, imprez przyjaciół, a nawet w pracy. To sposób na wprowadzenie trochę tradycji, a zarazem radości i humoru.

ELEMENT KOSTIUMU I PRZEBRANIA – w przypadku uroczystości, imprez firmowych, festynów lub wydarzeń charytatywnych, założenie czapki Mikołaja może dodać atmosfery świątecznej i pomóc w stworzeniu odpowiedniego nastroju.

OCHRONA PRZED ZIMNEM – pluszowa konstrukcja czapki chroni głowę przed chłodem w okresie zimowym. To doskonałe rozwiązanie na utrzymanie ciepła w warunkach niskich temperatur.

Czapka Świętego Mikołaja uniwersalny rozmiar dla każdego strój:

piękna pluszowa czapka
uniwersalny rozmiar
zakończona pomponem
ochrona przed zimnem
element przebrania
gadżet na święta

Specyfikacja:

materiał: poliester
kolor: biały, czerwony
rozmiar uniwersalny
wymiar: 31 x 50 cm
waga: 40 g
waga: waga w opakowaniu: 61 g

13 Inne produkty w tej samej kategorii: