RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony
Generator chloru do basenów ogrodowych 5 gr/h INTEX 26668 Zobacz większe

Generator chloru do basenów ogrodowych 5 gr/h INTEX 26668

INTEX 26668

Nowy produkt

Dzięki takiemu urządzeniu zwalczamy bakterie i algi w basenie w pełni naturalnym procesie, co jest bezpieczne zarówno dla osób korzystających z basenu jak i dla środowiska. Generator posiada wbudowany timer. Generator chloru działający w opatentowanym przez firmę Intex systemie Krystal Clear to najnowszy sposób na zachowanie czystej wody w basenie. Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii urządzenie to czyści wodę w 2 etapach wymienionych poniżej. Urządzenie generuje chlor w sposób w pełni naturalny i bardzo przyjazny dla środowiska. Do basenu wystarczy wsypać zwykłą, kuchenną sól.

Więcej szczegółów


539.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Kalkulator kredytowy

Więcej informacji

Zasada działania generatora chloru:

1. KRYSTAL CLEAR SALWATER SYSTEM to kombinacja dwuetapowej technologii do dezynfekcji basenowej wody. Generuje chlor z naturalnej soli kuchennej dosypywanej do wody w basenie, która przechodząc przez powlekaną tytanem komorę elektrolityczną staje się naturalnym chlorem. Rezultatem jest miękka, świeża i czysta woda bez potencjalnych efektów ubocznych chemii basenowej.

2. Następny etap to proces elektrokatalitycznego utleniania (E.C.O.). Molekuły wody dzielą się na wysoce skuteczne utleniacze, które niszczą organiczne zanieczyszczenia jak bakterie i algi. Kombinacja skutecznych utleniaczy wraz z naturalnym chlorem tworzy sposób na lepsze i bezpieczniejsze zachowanie higieny w Twoim basenie ogrodowym. W procesie jonizacji miedzi powstają wysoce aktywne jony dezynfekujące, które tworzą biocydy oraz atakują algi (glony) z większą siłą niż jakakolwiek chemia basenowa.

Opisany powyżej, drugi proces oczyszczania, daje klientom bardzo ważną korzyść. System E.C.O. jest tak efektywny, że ilość potrzebnego i generowanego przez system chloru jest zredukowana o około 60%. To oznacza, że użytkownicy czerpią korzyści nie tylko z systemu E.C.O. ale również cieszą się o wiele mniejszą ilością chloru niż generują wszystkie inne podobne systemy!
 
Prezentowany generator chloru marki INTEX przeznaczony jest do basenów ogrodowych, których pojemność nie przekracza 26 500 litrów.

Generator do pracy wymaga podłączenia pompy filtrującej!

Cechy produktu:

- 3 tryby samoczyszczenia utrudniony rozwój bakterii
- przyspieszony proces filtracji wody
- niezbędne akcesoria do podłączenia są w zestawie
- instrukcja w języku polskim

Dane techniczne:

Zasilanie:  220 - 240 V
Waga: 16,3 kg
Wymagana wydajność pompy: 2650 - 15140 l/h
Maksymalna pojemność basenu: 26 500 litrów
Wytwarzanie chloru: 5g chloru na godzinę
System czasowy: tak
Wbudowany zegar: 24 godzinny timer

9 Inne produkty w tej samej kategorii: