Sport i Turystyka

Informacja

eRaty Santander Consumer Bank

Sport i Turystyka

Trampoliny ogrodowe z siatką w różnych rozmiarach dla dzieci. Uprawiasz sporty ekstremalne, szukasz odpowiedniej kamery aby nagrywać swoje wyczyny w jakości HD? Przedstawiamy ofertę na kamery do sportów ekstremalnych takich firm jak Denver i GoPro. Kamery są wodoodporne, zamknięte w wytrzymałych obudowach. Są to kamery z szerokokątnym obiektywem...

Trampoliny ogrodowe z siatką w różnych rozmiarach dla dzieci. Uprawiasz sporty ekstremalne, szukasz odpowiedniej kamery aby nagrywać swoje wyczyny w jakości HD? Przedstawiamy ofertę na kamery do sportów ekstremalnych takich firm jak Denver i GoPro. Kamery są wodoodporne, zamknięte w wytrzymałych obudowach. Są to kamery z szerokokątnym obiektywem. Niektóre z nim posiadają funkcję podglądu na żywo poprzez WiFi. Sterowane z pilota są zdolne wykonać wysokiej jakości zdjęcia podczas nagrywania filmu w Full HD. Ogrzewane rękawice, lub grzejące wkładki do butów firmy Glovii to wspaniałe produkty na zimę i urlopy na stoku. Ten dział oferuje również sprzęt turystyczny, który może się nam przydać podczas spędzania wolnego czasu z rodziną oraz wszelkich wycieczek. Ciepłe śpiwory, walizki podróżne w różnych rozmiarach oraz kuchenki gazowe to jedne z najbardziej przydatnych produktów. Toalety turystyczne o niewielkich gabarytach zmieszczą się do każdego samochodu. Posiadamy pralki kempingowe, palniki gazowe oraz rozkładane meble turystyczne łatwe do przenoszenia. Rozkładane szafki pozwalają wygospodarować więcej miejsca i zachować porządek, np. w przyczepie kempingowej lub kamperze. Polski caravaning to szybko rozwijająca się forma podróżowania samochodem. Akcesoria turystyczne takie jak pasy i zamki szyfrowe na walizki podróżne pozwalają zadbać o nasz bagaż.

Więcej

Sport i Turystyka Jest 253 produktów.

Podkategorie

 • Gry sportowe i...

  Elektroniczna gra dart w rzutki, jest świetną zabawą zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Teraz możesz cieszyć się tą wspaniała grą we własnym domu - nie musząc wychodzić do bary i płacić za każdą godzinę rozrywki! Stół do gry w piłkarzyki, bilard lub cymbergaj jest świetną formą zabawy.

 • Odzież i obuwie

  Utrzymanie ciepła dłoni przez cały dzień na mrozie umożliwią Ci profesjonalne rękawice narciarskie. W naszej ofercie znalazły się grzejące rękawice uniwersalne oraz narciarskie. Zasilane z wbudowanego akumulatora zapewnią ciepło przez długi czas, aż do następnego naładowania. Materiał termoizolacyjny, oddychalność oraz wodoszczelność to zalety, które powinny posiadać wszystkie rękawice narciarskie. Dzięki utrzymaniu ciepła oraz wentylacji i amortyzacji zimowe szaleństwo stanie się przyjemniejsze niż dotychczas.

 • Rowery i pojazdy

  Rowerki biegowe, deskorolki, hulajnogi

 • Siłownia i Fitness

  Wyrzeźbione ciało, odpowiednia siła oraz masa to rzeczy, które są istotne nie tylko dla mężczyzn, ale również dla kobiet. Siłownia oznacza nie tylko wyrzeźbienie tricepsów, ale również odpowiednie wyrzeźbienie mięśni brzucha, nóg i ramion. Jakiekolwiek ćwiczenia poprawiają naszą kondycję nie tylko fizyczną, ale również psychiczną. Treningi, fitness, siłownia to pojęcia, które każdemu z nas kojarzą się z dobrą formą i pięknie uformowanym ciałem.

 • Turystyka

  Ten dział oferuje sprzęt turystyczny, który może się nam przydać podczas spędzania wolnego czasu z rodziną oraz wszelkich wycieczek. Ciepłe śpiwory, walizki podróżne w różnych rozmiarach oraz kuchenki gazowe to jedne z najbardziej przydatnych produktów. Toalety turystyczne o niewielkich gabarytach zmieszczą się do każdego samochodu. Posiadamy pralki kempingowe, palniki gazowe oraz rozkładane meble turystyczne łatwe do przenoszenia. Rozkładane szafki pozwalają wygospodarować więcej miejsca i zachować porządek, np. w przyczepie kempingowej lub kamperze. Polski caravaning to szybko rozwijająca się forma podróżowania samochodem. Akcesoria turystyczne takie jak pasy i zamki szyfrowe na walizki podróżne pozwalają zadbać o nasz bagaż.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 253 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 253 elementów