Uchwyt na papier toaletowy z półką na husteczki higieniczne

M167583

Producenta

Uchwyt na papier toaletowy ze schowkiem na chusteczki i inne drobiazgi sprawi, że niezbędne rzeczy będą zawsze w zasięgu ręki. Nie zajmuje wiele miejsca, a łączy trzy funkcje. Uchwyt na papier, zamykany pojemnik i półka np. na telefon. Montaż za pomocą załączonych śrub i kołków.

Więcej szczegółów

45,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz

Więcej informacji

Uchwyt na papier toaletowy z półką na husteczki higieniczne. Zestaw jest wyposażony w pojemnik do przechowywania mokrych chusteczek / środków higienicznych oraz pokrywę, która działa jak tacka na smartfona. Nadaje się do każdej łazienki i toalety dla gości.

POJEMNIK Z PÓŁKĄ – uchwyt na papier toaletowy z zamykana półką na mokre chusteczki ma dwuwarstwową strukturę. Pudełko do przechowywania mokrych chusteczek lub produktów kobiecych, a poniżej uchwyt na papier toaletowy. Niezbędne przedmioty są dobrze zorganizowane, a półka na górze może być wykorzystana do tymczasowego położenia telefonu, dzięki czemu toaleta wygląda schludniej i czyściej.

MATERIAŁ - ten uchwyt na papier toaletowy i mokry papier jest wykonany ze stali nierdzewnej, która jest nie tylko odporna na rdzę i korozję, ale także na odkształcenia. Jest mocna i trwała. Wystarczy delikatnie przetrzeć, aby utrzymać czystość.

ŁATWY MONTAŻ - czarny uchwyt na papier toaletowy jest montowany do ściany za pomocą wkrętów wystarczy wywiercić otwory (kołki w zestawie) i zamocować zestaw. Uchwyt można przymocować do większości ścian.

W CZARNYM STYLU LOFT - ten uchwyt na papier toaletowy w kolorze czarnym może nadać stylowego wyglądu Twojej łazience. Pasuje do praktycznie każdego stylu loftowego, glamour, itp.

Uchwyt na papier toaletowy z półką na husteczki higieniczne:

- styl loft
- łatwy montaż
- unikalne rozwiązanie do łazienki "wszystko w jednym miejscu"
- materiał odporny na rdzę
- 3 w 1 (uchwyt na papier, zamykany pojemnik i półka np. na telefon)

Specyfikacja:

kolor: czarny
materiał: stal
wymiary: 14,5 x 20,5 x 12 cm
waga: 630 g
waga w opakowaniu: 691 g
zawartość zestawu: pudełko na papier, uchwyt, zestaw montażowy

30 Inne produkty w tej samej kategorii: