Basen ogrodowy stelażowy 488 x 122 cm Ultra XTR Frame 11w1 INTEX 26326

INTEX 26326

Producenta

Duży i mocny basen ogrodowy okrągły Ultra XTR Frame 488 x 122 cm z metalowym stelażem to najlepsza, letnia rozrywka przeznaczona do Twojego ogrodu. Zarówno basen jak i stelaż posiada ciemny kolor, prawie czarny.

Więcej szczegółów

2 699,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz

Opis funkcji

Rodzaj basenu stelażowy
Kształt basenu okrągły
Średnica basenu 488cm
Wysokość basenu 122cm
Pompa filtrująca piaskowa
Zawartość zestawu 11w1
Mata w zestawie Tak
Pokrywa na basen Tak
Drabinka w zestawie Tak
Typ filtra piasek kwarcowy
Przepustowość pompy 4542 litrów

Więcej informacji

Basen ogrodowy stelażowy 488 x 122 cm Ultra XTR Frame 11w1 INTEX 26326. Biorąc pod uwagę działanie promieni słonecznych, woda w tym basenie może się szybciej nagrzewać. Jego konstrukcja została wykonana z tworzywa PVC, które posiada trzy warstwy zabezpieczające zbiornik przed przerwaniem. Baseny z tej serii posiadają wzmocniony stalowy stelaż malowany proszkowo i prostokątnym profilu. Zestaw jest na tyle mocny, że z pewnością posłuży Ci przez wiele wakacyjnych sezonów. Sam montaż nie jest zbyt skomplikowany i nie wymaga żadnych narządzi. Wystarczy 45 minut, a basen będzie gotowy do nalania wody. W zbiorniku o takiej wielkości 488 x 122 cm możemy się relaksować wspólnie z rodziną i przyjaciółmi.

Duża głębokość i średnica pozwala na nurkowanie, granie w wodne gry, opalanie się na dmuchanym materacu i pływanie wzdłuż. Szczególnie polecamy wodną koszykówkę, siatkówkę i piłkę z bramkami. A dla dzieci delfinki i wodorosty do nurkowania. Mając taki basen zaoszczędzisz na wyjazdach nad jezioro i organizowaniu atrakcji dla dzieci. Wystarczy rozpalić grilla i hops do basenu. Z resztą, zastanówmy się czy taki wielki basen jest większą atrakcją dla naszych pociech czy dla nas dorosłych?

Łatwy montaż:

Specjalnie zaprojektowana rama łączy w sobie wysokiej jakości stal z precyzyjnie zaprojektowanym systemem blokowania, podnosząc ogólną jakość, trwałość i stabilność basenu. Wyjątkowa powłoka zewnętrzna zapewnia najwyższa odporność na rdzę. Elementy ramy po prostu łączą się ze sobą bez potrzeby stosowania kołków blokujących.

W zestawie 11w1 otrzymasz:

- basen ogrodowy Intex
- piaskowa pompa filtrująca Intex
- pokrywa do przykrycia Intex
- mata pod basen Intex
- drabinka ułatwiająca wchodzenie i wychodzenie
- węże do pompy
- instrukcja w języku polskim
- łatka naprawcza

Co do czego?

Drabinka - korzystanie z tak wysokiego basenu zdecydowanie ułatwi obustronna drabinka, uchylne stopnie Safe ladder
Mata pod basen - zabezpiecza dno basenu przed uszkodzeniami z gruntu oraz dzięki tej macie po kąpieli możemy wyjść z basenu na czystą powierzchnię a nie na trawę.
Pompa piaskowa - filtruję wodę podczas nie używania basenu. Dzięki technologii Hydro Aeration pompa wypełni Twój basen tysiącami bąbelków, jednocześnie utleniając wodę. Pomieści 12kg piasku.
Pokrywa na basen - zabezpiecza wodę przed zanieczyszczeniami z powietrza oraz nie pozwala dzieciom na samowolne wejście do basenu.

Basen ogrodowy stelażowy 488 x 122 cm Ultra XTR Frame 11w1 INTEX 26326:

Wymiary basenu: 488 x 122 cm
Waga: 103,50 kg
Zalecane wypełnienie wodą: 90 %
Pojemność: 19156 litrów
Przewidywany czas montażu: 45 minut
Instrukcja montażu: tak
Pompa piaskowa w zestawie: tak
Wydajność pompy filtrującej: 4542 litrów na godzinę


30 Inne produkty w tej samej kategorii:

PLIKI DO POBRANIA